home ONI 2018 ONIGim 2018 oji2018 InfONline 2018  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Brasov

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Obs.
1 Velțan Victor Colegiul Național de Informatică ”Gr. Moisil” Brașov Diana Penghiș, Ciprian Ghișe 100 60 55 215 calificat
2 Constantin Marian Colegiul Național ”Andrei Șaguna” Brașov Adrian Modrișan, Bogdan Fodor 100 30 70 200 calificat
3 Vasilescu Ioana Colegiul Național ”Andrei Șaguna” Brașov Adrian Modrișan, Bogdan Fodor 100 30 70 200 calificat
4 Biro Sebastian Colegiul Național de Informatică ”Gr. Moisil” Brașov Laura Nițulescu, Maria Burcuță 100 45 40 185 calificat
5 Isaia Elena Colegiul Național ”Andrei Șaguna” Brașov Adrian Modrișan, Bogdan Fodor 100 30 40 170
6 Arsene Vlad Colegiul Național de Informatică ”Gr. Moisil” Brașov Alexandra Crăciun, Diana Penghiș 95 30 40 165
7 Popescu Dragoș Colegiul Național de Informatică ”Gr. Moisil” Brașov Laura Nițulescu, Maria Burcuță 60 35 70 165
8 Schiller Vlad Colegiul Național de Informatică ”Gr. Moisil” Brașov Laura Nițulescu, Maria Burcuță 100 45 10 155
9 Toader Mihnea Colegiul Național ”Andrei Șaguna” Brașov Adrian Modrișan, Bogdan Fodor 80 30 40 150
10 Teleanu Călin Colegiul Național de Informatică ”Gr. Moisil” Brașov Diana Penghiș, Ciprian Ghișe 60 30 40 130
11 Moga Tudor Colegiul Național de Informatică ”Gr. Moisil” Brașov Diana Penghiș, Ciprian Ghișe 45 40 40 125
12 Antal Ovidiu Colegiul Național ”Andrei Șaguna” Brașov Adrian Modrișan, Bogdan Fodor 30 10 45 85
13 Cuțitei Cristian Colegiul Național de Informatică ”Gr. Moisil” Brașov Laura Nițulescu, Maria Burcuță 10 30 40 80
14 Geantă Albert Colegiul Național ”Andrei Șaguna” Brașov Adrian Modrișan, Bogdan Fodor 60 10 10 80
15 Tudor Iarina Maria Colegiul Național ”Andrei Șaguna” Brașov Adrian Modrișan, Bogdan Fodor 10 30 40 80
16 Giurgițeanu Mihai Colegiul Național ”Andrei Șaguna” Brașov Adrian Modrișan, Bogdan Fodor 10 10 40 60
17 Telcean Alexandru Colegiul Național ”Radu Negru” Făgăraș Daniela Suciu 10 10 40 60
18 Vîrjoghe Rareș Constantin Colegiul Național de Informatică ”Gr. Moisil” Brașov Alexandra Crăciun, Diana Penghiș 10 10 40 60
19 Vîrjoghe Răzvan George Colegiul Național de Informatică ”Gr. Moisil” Brașov Alexandra Crăciun, Diana Penghiș 10 10 40 60
20 Hodoroabă Ștefan Emanuel Colegiul Național ”Radu Negru” Făgăraș Daniela Suciu 30 10 10 50
21 Pătrașcu Filip Alexandru Colegiul Național ”Dr. Ioan Meșotă” Brașov Maria Popovici, Mihaela Volmer 15 10 10 35
22 Precupanu Ștefan Colegiul Național de Informatică ”Gr. Moisil” Brașov Laura Nițulescu, Maria Burcuță 10 15 10 35
23 Ionescu Șerban-Andrei Colegiul Național ”Dr. Ioan Meșotă” Brașov Maria Popovici, Mihaela Volmer 10 10 10 30
24 Ivan Răzvan Colegiul Național ”Radu Negru” Făgăraș Daniela Suciu 10 10 10 30
25 Vartolomei Mircea Ștefan Colegiul Național ”Dr. Ioan Meșotă” Brașov Maria Popovici, Mihaela Volmer 10 10 10 30


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro