home ONI 2018 ONIGim 2018 oji2018 InfONline 2018  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Brasov

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 12-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Obs.
1 Soos Marton Colegiul Național ”Aprily Lajos” Brașov Balint Ferenc, Vrencian Eva 43 100 18 161 calificat
2 Solcan Mihai Colegiul Național de Informatică ”Gr. Moisil” Brașov Milena Popa 37 57 35 129 calificat
3 Ene Vlad Mihai Colegiul Național ”Andrei Șaguna” Brașov Gabriela Tutunea, Valentina Gal 33 57 27 117 calificat
4 Baboiu Răzvan Colegiul Național ”Andrei Șaguna” Brașov Gabriela Tutunea, Valentina Gal 38 46 22 106
5 Dragomir Manuel Colegiul Național ”Andrei Șaguna” Brașov Adrian Modrișan, Irina Aupici 38 14 27 79
6 Pomîrleanu Sebastian Colegiul Național ”Andrei Șaguna” Brașov Adrian Modrișan, Irina Aupici 33 19 27 79
7 Chiper Ștefan Colegiul Național de Informatică ”Gr. Moisil” Brașov Alexandra Crăciun, Maria Burcuță 21 39 10 70
8 Șerban Călin Colegiul Național de Informatică ”Gr. Moisil” Brașov Milena Popa 28 14 10 52
9 Gasparovici Andrei Colegiul Național de Informatică ”Gr. Moisil” Brașov Manuela Șerban, Maria Burcuță 15 10 27 52
10 Dumitrescu George Mihai Colegiul Național ”Andrei Șaguna” Brașov Adrian Modrișan, Irina Aupici 28 10 10 48
11 Comanici Paul Ioan Colegiul Național ”Radu Negru” Făgăraș Daniela Suciu 10 10 27 47
12 Aldea Valentin Colegiul Național ”Radu Negru” Făgăraș Daniela Dobrin 21 10 10 41
13 Nagy Edward Colegiul Național ”Aprily Lajos” Brașov Balint Ferenc, Vrencian Eva 15 10 10 35
14 Lepădatu Radu Colegiul Național ”Unirea” Brașov Florica Stoian 10 14 10 34
15 Bivol Ștefan Silvano Colegiul Național de Informatică ”Gr. Moisil” Brașov Liliana Comarnic, Ciprian Ghișe 10 10 10 30
16 Drumea Vlad Colegiul Național ”Radu Negru” Făgăraș Claudia Trif 10 10 10 30
17 Dușa George Dănuț Colegiul Național ”Radu Negru” Făgăraș Daniela Suciu 10 10 10 30
18 Mihai Miruna Colegiul de Științe "Grigore Antipa" Brașov Mihaela Puiu 10 10 10 30


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro