home ONI 2018 ONIGim 2018 oji2018 InfONline 2018  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Brasov

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Obs.
1 Rădulescu Răzvan-Ion Colegiul Național de Informatică ”Gr. Moisil” Brașov Manuela Șerban, Maria Burcuță 54 75 41 170 calificat
2 Catrina Sorana-Aurelia Colegiul Național de Informatică ”Gr. Moisil” Brașov Manuela Șerban, Maria Burcuță 50 30 57 137 calificat
3 Comaniciu Maria-Cristina Colegiul Național de Informatică ”Gr. Moisil” Brașov Manuela Șerban, Maria Burcuță 62 10 57 129 calificat
4 Vaida Radu Andrei Colegiul Național ”Andrei Șaguna” Brașov Irina Aupici, Bogdan Fodor 25 39 57 121
5 Grigore Alexandru Colegiul Național de Informatică ”Gr. Moisil” Brașov Diana Penghiș, Alexandra Crăciun 43 10 57 110
6 Ficard Antoniu Colegiul Național de Informatică ”Gr. Moisil” Brașov Diana Penghiș, Alexandra Crăciun 46 10 49 105
7 Trușcă Daria-Maria Colegiul Național de Informatică ”Gr. Moisil” Brașov Manuela Șerban, Maria Burcuță 46 30 25 101
8 Pîndaru Mara Colegiul Național ”Andrei Șaguna” Brașov Valentina Gal, Bogdan Fodor 40 14 41 95
9 Găitan Mihnea Victor Colegiul Național ”Andrei Șaguna” Brașov Irina Aupici, Bogdan Fodor 54 10 25 89
10 Mathe Andrei Colegiul Național de Informatică ”Gr. Moisil” Brașov Oana Georgescu 54 10 25 89
11 Catrina Mirela-Magdalena Colegiul Național de Informatică ”Gr. Moisil” Brașov Manuela Șerban, Maria Burcuță 18 10 57 85
12 Dragoș Serenus Colegiul Național ”Andrei Șaguna” Brașov Irina Aupici, Bogdan Fodor 31 10 41 82
13 Butum Andrei Colegiul Național de Informatică”Gr. Moisil” Brașov Diana Penghiș, Alexandra Crăciun 50 14 15 79
14 Ghiurțu Andrei-Ștefan Colegiul Național de Informatică ”Gr. Moisil” Brașov Manuela Șerban, Maria Burcuță 54 10 10 74
15 Jardan Andrei Colegiul Național de Informatică ”Gr. Moisil” Brașov, Academia de Informatică Brașov Oana Georgescu, Andrei Timotei Ardelean 54 10 10 74
16 Drăgoi Andrei Colegiul Național ”Andrei Șaguna” Brașov Irina Aupici, Bogdan Fodor 37 10 25 72
17 Puițel Teodora Colegiul Național ”Andrei Șaguna” Brașov Valentina Gal, Bogdan Fodor 31 26 10 67
18 Tăulea Armina Colegiul Național ”Dr. Ioan Meșotă” Brașov Maria Popovici, Felicia Păcurar 46 10 10 66
19 Andone Alexandru Colegiul Național de Informatică ”Gr. Moisil” Brașov Manuela Șerban, Maria Burcuță 43 10 10 63
20 Micațo Alexandru Colegiul Național de Informatică ”Gr. Moisil” Brașov Oana Georgescu 43 10 10 63
21 Petreanu Cezar Colegiul Național de Informatică ”Gr. Moisil” Brașov Manuela Șerban, Maria Burcuță 43 10 10 63
22 Pelin Ana-Maria Colegiul Național ”Andrei Șaguna” Brașov Valentina Gal, Bogdan Fodor 19 10 25 54
23 Stejeroiu Oana Colegiul Național ”Radu Negru” Făgăraș Daniela Dobrin 31 10 10 51
24 Pintiliciuc Ana-Maria Colegiul Național de Informatică ”Gr. Moisil” Brașov Manuela Șerban, Maria Burcuță 30 10 10 50
25 Popa Bianca Colegiul Național ”Andrei Șaguna” Brașov Valentina Gal, Bogdan Fodor 28 10 10 48
26 Priboiu Mihai Colegiul Național ”Radu Negru” Făgăraș Daniela Dobrin 28 10 10 48
27 Istrătescu Vlad-George Colegiul Național de Informatică ”Gr. Moisil” Brașov Manuela Șerban, Maria Burcuță 19 10 10 39
28 Velicea Fabian Colegiul Național ”Radu Negru” Făgăraș Claudia Trif 14 10 10 34
29 Burciu Răzvan Colegiul Național ”Dr. Ioan Meșotă” Brașov Maria Popovici, Felicia Păcurar 13 10 10 33
30 Bangălă Daniel Ioan Colegiul Național ”Dr. Ioan Meșotă” Brașov Maria Popovici, Felicia Păcurar 10 10 10 30
31 Cuza Oana Vladiana Colegiul de Științe "Grigore Antipa" Brașov Radu Șiulea 10 10 10 30
32 Litoiu Teodora Colegiul ”Nicolae Titulescu” Brașov Carmen Geoge 10 10 10 30
33 Lopătaru Mihnea-Ionuț Colegiul Național ”Andrei Șaguna” Brașov Valentina Gal, Bogdan Fodor 10 10 10 30
34 Nicu Valentin Cosmin Colegiul de Științe "Grigore Antipa" Brașov Radu Șiulea 10 10 10 30
35 Tonie Șerban Colegiul Național de Informatică ”Gr. Moisil” Brașov Liliana Comarnic, Ciprian Ghișe 10 10 10 30
36 Veres Eduard Colegiul Național ”Unirea” Brașov Florica Stoian 10 10 10 30
37 Bucur Denisa - Andreea Colegiul Național ”Dr. Ioan Meșotă” Brașov Maria Popovici, Felicia Păcurar - - - - absent
38 Dimitriu Ștefan Colegiul Național ”Andrei Șaguna” Brașov Bogdan Fodor - - - - absent
39 Stăncescu Constantine Colegiul Național de Informatică ”Gr. Moisil” Brașov Oana Georgescu - - - - absent


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro