home ONI 2018 ONIGim 2018 oji2018 InfONline 2018  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Calarasi

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Obs.
1 PARASCHIV THEODOR VLAD LICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" CĂLĂRAŞI PETRE NINEL 10 45 40 95 calificat
2 IORDACHE ȘTEFAN-DARIUS COLEGIUL NAŢIONAL "BARBU ŞTIRBEI" CĂLĂRAŞI HRENIUC TOADER 30 10 40 80 calificat
3 LAZĂR ALIN ANDREI DANIEL LICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" CĂLĂRAŞI PETRE NINEL 10 25 40 75
4 DOBRE SEBASTIAN PETRUȚ LICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" CĂLĂRAŞI PETRE NINEL 10 10 40 60
5 AVRIGEANU THEODOR-ALEXANDRU COLEGIUL NAŢIONAL "BARBU ŞTIRBEI" CĂLĂRAŞI HRENIUC TOADER 10 30 10 50
6 BARBU ȘTEFAN LICEUL TEORETIC "NEAGOE BASARAB" OLTENIŢA CHIŢU LUCIAN 10 30 10 50
7 DINU ALEXANDRU-VALENTIN COLEGIUL NAŢIONAL "BARBU ŞTIRBEI" CĂLĂRAŞI DUMITRESCU GICA, ŞERBAN GABRIELA 10 30 10 50
8 ANGELESCU DAN-FLORENTIN COLEGIUL NAŢIONAL "BARBU ŞTIRBEI" CĂLĂRAŞI ŞERBAN GABRIELA 10 10 10 30
9 BARBU MIHAELA-GABRIELA COLEGIUL NAŢIONAL "BARBU ŞTIRBEI" CĂLĂRAŞI ŞERBAN GABRIELA 10 10 10 30
10 BURLEANU ADRIAN COLEGIUL NAŢIONAL "BARBU ŞTIRBEI" CĂLĂRAŞI ŞERBAN GABRIELA 10 10 10 30
11 CĪNDREA GHEORGHIȚĂ LICEUL "DANUBIUS" CĂLĂRAŞI DRĂGAN EMILIA 10 10 10 30
12 CIOROGARIU FLORIAN-CONSTANTIN COLEGIUL NAŢIONAL "BARBU ŞTIRBEI" CĂLĂRAŞI HRENIUC TOADER 10 10 10 30
13 CONSTANTIN COSTIN FLORIAN LICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" CĂLĂRAŞI DUMITRU IOANA 10 10 10 30
14 COSTACHE PAUL-EDUARD LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 FUNDULEA MARIN CONSTANTIN-CRISTINEL 10 10 10 30
15 CULEA IONEL-ALEXANDRU COLEGIUL NAŢIONAL "BARBU ŞTIRBEI" CĂLĂRAŞI HRENIUC TOADER 10 10 10 30
16 DICU TEODOR ALEXANDRU LICEUL TEORETIC "NEAGOE BASARAB" OLTENIŢA CHIŢU LUCIAN 10 10 10 30
17 DIMA EDUARD ANDREI LICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" CĂLĂRAŞI DUMITRU IOANA 10 10 10 30
18 ENACHE ANDREI-VIOREL COLEGIUL NAŢIONAL "BARBU ŞTIRBEI" CĂLĂRAŞI HRENIUC TOADER 10 10 10 30
19 GHEORGHE ANDREI DRAGOȘ LICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" CĂLĂRAŞI PETRE NINEL 10 10 10 30
20 GINGAȘU ANDREEA-CRISTIANA COLEGIUL NAŢIONAL "BARBU ŞTIRBEI" CĂLĂRAŞI DUMITRESCU GICA, ŞERBAN GABRIELA 10 10 10 30
21 ILIE NICUȘOR LICEUL "DANUBIUS" CĂLĂRAŞI DRĂGAN EMILIA 10 10 10 30
22 ION ANDREEA-DORIS LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 FUNDULEA MARIN CONSTANTIN-CRISTINEL 10 10 10 30
23 MAEREANU   MIHAI LICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" CĂLĂRAŞI DUMITRU IOANA 10 10 10 30
24 MIHĂILĂ BIANCA-NICOLETA COLEGIUL NAŢIONAL "BARBU ŞTIRBEI" CĂLĂRAŞI HRENIUC TOADER 10 10 10 30
25 MITEA      ALEXANDRA LICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" CĂLĂRAŞI DUMITRU IOANA 10 10 10 30
26 NĂSTASE VALI-ALEXANDRU COLEGIUL NAŢIONAL "BARBU ŞTIRBEI" CĂLĂRAŞI ŞERBAN GABRIELA 10 10 10 30
27 PRODAN IULIAN COLEGIUL NAŢIONAL "BARBU ŞTIRBEI" CĂLĂRAŞI ŞERBAN GABRIELA 10 10 10 30
28 TOADER ION ANDREI LICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" CĂLĂRAŞI PETRE NINEL 10 10 10 30
29 TOMA AURELIAN ADRIAN DUMITRU LICEUL DANUBIUS CĂLĂRAȘI DRĂGAN EMILIA 10 10 10 30
30 ANTON RADU-ALEXANDRU COLEGIUL NAŢIONAL "BARBU ŞTIRBEI" CĂLĂRAŞI HRENIUC TOADER - - - - absent
31 MINEA IONUȚ-NICOLAE COLEGIUL NAŢIONAL "BARBU ŞTIRBEI" CĂLĂRAŞI HRENIUC TOADER, DUMITRESCU GICA - - - - absent
32 RADUCAN STEFAN LICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" CĂLĂRAŞI DUMITRU IOANA - - - - absent
33 SAVA BOGDAN NICOLAE LICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" CĂLĂRAŞI DUMITRU IOANA - - - - absent
34 STOICA YONUŢ-ALEXANDRU COLEGIUL NAŢIONAL "BARBU ŞTIRBEI" CĂLĂRAŞI HRENIUC TOADER, DUMITRESCU GICA - - - - absent


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro