home ONI 2018 ONIGim 2018 oji2018 InfONline 2018  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Calarasi

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Obs.
1 BORNEA ANDREI LAURENȚIU LICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" CĂLĂRAŞI PETRE NINEL 22 14 41 77 calificat
2 BADEA GEORGE CĂTĂLIN LICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" CĂLĂRAŞI PETRE NINEL 28 10 10 48
3 MATEI MIHAELA ALEXANDRA LICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" CĂLĂRAŞI PETRE NINEL 18 14 10 42
4 TUDORACHE CRISTIAN COLEGIUL NAŢIONAL "BARBU ŞTIRBEI" CĂLĂRAŞI HRENIUC TOADER 22 10 10 42
5 BORDEI ȘTEFAN COLEGIUL NAŢIONAL "BARBU ŞTIRBEI" CĂLĂRAŞI HRENIUC AUGUSTINA-EMA, HRENIUC TOADER 10 14 10 34
6 ACHIM ALEXANDRU-MARIAN COLEGIUL NAŢIONAL "BARBU ŞTIRBEI" CĂLĂRAŞI HRENIUC AUGUSTINA-EMA, HRENIUC TOADER 10 10 10 30
7 ALEXANDRU BOGDAN-ANDREI COLEGIUL NAŢIONAL "BARBU ŞTIRBEI" CĂLĂRAŞI HRENIUC AUGUSTINA-EMA, HRENIUC TOADER 10 10 10 30
8 BORDEI SORINA-MIRUNA COLEGIUL NAŢIONAL "BARBU ŞTIRBEI" CĂLĂRAŞI HRENIUC AUGUSTINA-EMA, HRENIUC TOADER 10 10 10 30
9 CĪNEA IULIUS-CRISTIAN COLEGIUL NAŢIONAL "BARBU ŞTIRBEI" CĂLĂRAŞI HRENIUC AUGUSTINA-EMA, HRENIUC TOADER 10 10 10 30
10 CONSTANTINESCU ANDREI-FLORIN COLEGIUL NAŢIONAL "BARBU ŞTIRBEI" CĂLĂRAŞI HRENIUC AUGUSTINA-EMA, HRENIUC TOADER 10 10 10 30
11 CRIȘAN EMANUEL COLEGIUL NAŢIONAL "BARBU ŞTIRBEI" CĂLĂRAŞI ŞERBAN GABRIELA 10 10 10 30
12 DRAGHICI EDUARD IOAN LICEUL TEORETIC "NEAGOE BASARAB" OLTENIŢA CHIŢU LUCIAN / BONDOC RODICA 10 10 10 30
13 DUDUȘ MARIA-ALEXANDRA COLEGIUL NAŢIONAL "BARBU ŞTIRBEI" CĂLĂRAŞI ŞERBAN GABRIELA, DUMITRESCU GICA 10 10 10 30
14 GHIDRĂȘANU VALENTIN GABRIEL LICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" CĂLĂRAŞI VLAD VIOREL 10 10 10 30
15 IACOB ROXANA ANDREEA LICEUL TEORETIC "NEAGOE BASARAB" OLTENIŢA CHIŢU LUCIAN 10 10 10 30
16 LOLOȚ FLORIN-RAFAEL COLEGIUL NAŢIONAL "BARBU ŞTIRBEI" CĂLĂRAŞI ŞERBAN GABRIELA 10 10 10 30
17 MOLDOVEANU BOGDAN ANDREI LICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" CĂLĂRAŞI VLAD VIOREL 10 10 10 30
18 NEDELCU ALEX COLEGIUL NAŢIONAL "BARBU ŞTIRBEI" CĂLĂRAŞI HRENIUC TOADER 10 10 10 30
19 OPREA FLORIN COLEGIUL NAŢIONAL "BARBU ŞTIRBEI" CĂLĂRAŞI ŞERBAN GABRIELA 10 10 10 30
20 PANĂ EMI-ADRIANA COLEGIUL NAŢIONAL "BARBU ŞTIRBEI" CĂLĂRAŞI ŞERBAN GABRIELA, DUMITRESCU GICA 10 10 10 30
21 RADU ȘTEFAN LICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" CĂLĂRAŞI VLAD VIOREL 10 10 10 30
22 SIMION GEORGE VLAD LICEUL TEORETIC "MIHAI EMINESCU" CĂLĂRAŞI PETRE NINEL 10 10 10 30
23 TONEANU IONUȚ-FLORIN COLEGIUL NAŢIONAL "BARBU ŞTIRBEI" CĂLĂRAŞI HRENIUC AUGUSTINA-EMA, HRENIUC TOADER 10 10 10 30
24 TUDOR FLORINA-IULIANA COLEGIUL NAŢIONAL "BARBU ŞTIRBEI" CĂLĂRAŞI ŞERBAN GABRIELA 10 10 10 30
25 VASILESCU MIHNEA-ANDREI COLEGIUL NAŢIONAL "BARBU ŞTIRBEI" CĂLĂRAŞI HRENIUC TOADER 10 10 10 30
26 ENE ALEXANDRU-BOGDAN COLEGIUL NAŢIONAL "BARBU ŞTIRBEI" CĂLĂRAŞI HRENIUC TOADER - - - - absent


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro