home ONI 2018 ONIGim 2018 oji2018 InfONline 2018  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Caras-Severin

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Obs.
1 PANDURU MIHAI COLEGIUL NATIONAL ”TRAIAN LALESCU” RESITA GASPAR LOREDANA 46 30 10 86 calificat
2 STUPARU DANIEL MIHAI COLEGIUL NATIONAL "DIACONOVICI-TIETZ" RESITA TOMOS DANIEL 46 10 25 81
3 LAZAR IASMINA CLAUDIA LICEUL BANATEAN OTELU ROSU DRAGOMIR ANA-MARIA 43 10 10 63
4 KOCZI EDUARD COLEGIUL NATIONAL "DIACONOVICI-TIETZ" RESITA TOMOS DANIEL 18 14 10 42
5 TODOR BRIAC SEBASTIAN COLEGIUL NATIONAL "TRAIAN DODA"' CARANSEBES SEMENESCU ADRIAN 14 10 10 34
6 BARBONI EMANUEL COLEGIUL NATIONAL "TRAIAN DODA"' CARANSEBES SEMENESCU ADRIAN 10 10 10 30
7 BATRANA SERGIU LICEUL TEORETIC „TRAIAN VUIA” RESITA NICOLA CRISTIAN ALIN 10 10 10 30
8 CISMARU GEORGE COLEGIUL NATIONAL "DIACONOVICI-TIETZ" RESITA TOMOS DANIEL 10 10 10 30
9 COJOCARIU IONNYAN ADRIAN SAVYAN COLEGIUL NATIONAL „C. D. LOGA” CARANSEBES NEGOITA CODRIN MIRCEA 10 10 10 30
10 CORNOIU DRAGOS COLEGIUL NATIONAL "TRAIAN DODA"' CARANSEBES SEMENESCU ADRIAN 10 10 10 30
11 DRAGOI CHRISTIAN ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL „C. D. LOGA” CARANSEBES NEGOITA CODRIN MIRCEA 10 10 10 30
12 GHIMIS FLORIN IONUT LICEUL BANATEAN OTELU ROSU DRAGOMIR ANA-MARIA 10 10 10 30
13 IZVERNARI EDI COLEGIUL NATIONAL "TRAIAN DODA"' CARANSEBES SEMENESCU ADRIAN 10 10 10 30
14 KOLARIC ROBERT LICEUL TEORETIC „TRAIAN VUIA” RESITA NICOLA CRISTIAN ALIN 10 10 10 30
15 MICICOI MIRCEA COLEGIUL NATIONAL ”TRAIAN LALESCU” RESITA GASPAR LOREDANA 10 10 10 30
16 MOLDOVAN MARIO ANGELO LICEUL TEORETIC „TRAIAN VUIA” RESITA NICOLA CRISTIAN ALIN 10 10 10 30
17 PARASCHIVU GHEORGHE EUSEBIU COLEGIUL NATIONAL „C. D. LOGA” CARANSEBES NEGOITA CODRIN MIRCEA 10 10 10 30
18 POPESCU DORIAN COLEGIUL NATIONAL "TRAIAN DODA"' CARANSEBES SEMENESCU ADRIAN 10 10 10 30
19 SOFRONICI SIMONA AXENIA LICEUL BANATEAN OTELU ROSU DRAGOMIR ANA-MARIA 10 10 10 30
20 HATIEGAN ALEXANDRU GEORGIAN IOAN COLEGIUL NATIONAL "MIRCEA ELIADE" RESITA BRAUN TINCUTA - - - - absent
21 SECHEI ALEXAI COLEGIUL NATIONAL "TRAIAN DODA"' CARANSEBES SEMENESCU ADRIAN - - - - absent


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro