home ONI 2018 ONIGim 2018 oji2018 InfONline 2018  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Cluj

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Obs.
1 Ghiorghiu Ioan Viorel Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Lăpuștea Anca, Popovici Andrei Sorin 100 80 70 250 calificat
2 Marin Ciprian Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Lăpuștea Anca, TrÓmbițaș Petru 60 80 90 230 calificat
3 Coroian Vlad Bogdan Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Lăpuștea Anca, Ilea Lucian 100 60 65 225
4 Preda Andrei Constantin Colegiul Național "Mihai Viteazul" Turda Miron Florin, Pop Daniela 70 55 70 195 calificat
5 Tritean Sergiu Daniel Colegiul Național "Mihai Viteazul" Turda Miron Florin, Pop Daniela 95 45 40 180 calificat
6 Sicobean Alexandra Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Dana Vaida, Florentina Stanca 100 30 40 170
7 Turcan Mihail Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Ilea Lucian, Lăpuștea Anca, Popovici Andrei Sorin 100 30 40 170
8 Terec Andrei Sorin Colegiul Național "George Barițiu" Cluj-Napoca Mugurel Butyka, Carmen Bucur 60 65 40 165
9 Ștef Andree Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Cluj-Napoca Rotar Alina 100 30 10 140
10 Mitrean Dan Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Ilea Lucian 95 30 10 135
11 Turcsa Alexandru Andrei Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu" Cluj-Napoca Oprea Ioana, Budișan Mirela, Ilea Lucian 70 10 55 135
12 S‚rbu Adrian Mihai Colegiul Național "Andrei Mureșanu" Dej Tomșa Gelu 80 10 40 130
13 Chelaru Laurențiu Colegiul Național "George Barițiu" Cluj-Napoca Mugurel Butyka 60 10 40 110
14 Candrea Cosmin Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Giurgea Mihaela, Lazar Laura 55 10 40 105
15 Filp Teodor Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Ilea Lucian 30 30 40 100
16 Ștefănescu Octavian Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Bălan Adina, Bălan Gabriela 10 45 40 95
17 Bratu Ionuț Florin Colegiul Național "Mihai Viteazul" Turda Miron Florin, Pop Daniela 10 45 40 95
18 Tirla Ovidiu Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Giurgea Mihaela, Lazar Laura 10 45 40 95
19 Macovei Tudor Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Cluj-Napoca Rotar Alina 10 40 40 90
20 Berendi Răzvan Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Giurgea Mihaela, Lazar Laura 10 35 40 85
21 Chira Cristian Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Dana Vaida, Popovici Andrei-Sorin 10 35 40 85
22 Cenan Horea Călin Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Lăpuștea Anca, Ilea Lucian, Popovici Andrei Sorin 60 10 10 80
23 Chirică Andrei Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Dana Vaida 10 30 40 80
24 Codreanu Rareș Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Bălan Adina 10 30 40 80
25 Covaciu Alin Flaviu Colegiul Național "George Barițiu" Cluj-Napoca Mugurel Butyka 10 30 40 80
26 Gruiță Marc Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Giurgea Mihaela, Lazar Laura 30 10 40 80
27 Moisin Andrei Liceul Teoretic "Gheorghe Șincai" Cluj-Napoca Cioară-Benea Daniela 10 30 40 80
28 Oltean Dragoș Paul Colegiul Național "Mihai Viteazul" Turda Miron Florin, Pop Daniela 10 30 40 80
29 Roman-Crișan Horia Colegiul Național "Mihai Viteazul" Turda Miron Florin, Pop Daniela 10 20 40 70
30 Arion Dan Vasile Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Lăpuștea Anca, Popovici Andrei Sorin 15 10 40 65
31 Goia Darius Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Dana Vaida 30 25 10 65
32 Pulbere David Liceul Teoretic "Bathory Istvan" Cluj-Napoca SzŠsz TŁnde 10 15 40 65
33 Greblă Mihai Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Ilea Lucian 10 10 40 60
34 Gujan Cristian Liceul Teoretic "Alexandru Papiu Ilarian" Dej Capangi Mihaela-Elena 10 10 40 60
35 Hoțupan Rareș Florin Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu" Cluj-Napoca Oprea Ioana, Budișan Mirela, Ilea Lucian 10 10 40 60
36 Mintaș Alex Andrei Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu" Cluj-Napoca Oprea Ioana, Budișan Mirela 10 10 40 60
37 Bretan Cezar Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Lupșa Cristina, Haidu Simona 10 30 10 50
38 Chețe Doru-Gabriel Liceul Teoretic "Alexandru Papiu Ilarian" Dej Capangi Mihaela-Elena 10 30 10 50
39 Silvășan Bogdan Colegiul Național "Mihai Viteazul" Turda Miron Florin, Pop Daniela 10 30 10 50
40 Chiorean Bogdan Alin Colegiul Național "Mihai Viteazul" Turda Miron Florin, Pop Daniela 20 10 10 40
41 Bolunduț Răzvan Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Giurgea Mihaela, Lazar Laura 10 10 10 30
42 Deac Dan Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Dana Vaida 10 10 10 30
43 Domșa-St‚nă Anda Colegiul Național "Andrei Mureșanu" Dej Tomșa Gelu 10 10 10 30
44 Frătean Ștefania Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Bălan Adina 10 10 10 30
45 Pop Ionuț Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Giurgea Mihaela, Lazar Laura 10 10 10 30
46 Quai Antonio Ioan Colegiul Național "George Barițiu" Cluj-Napoca Mugurel Butyka, Carmen Bucur 10 10 10 30
47 Ignat Robert Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Dana Vaida - - - - absent
48 Nădejde George Nicolas Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Lăpuștea Anca - - - - absent
49 Pop Mihai Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Bălan Adina, Bălan Gabriela - - - - absent
50 Rus Mihai Armand Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Lupșa Cristina - - - - absent


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro