home ONI 2018 ONIGim 2018 oji2018 InfONline 2018  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Cluj

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Obs.
1 Bogdan Tudor Alexandru Liceul Teoretic "Lucian Blaga" Cluj-Napoca Morari Brîndușa, Ilea Lucian 86 57 60 203 calificat
2 Băltărețu Ana Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Bălan Gabriela, Coman Mariana, Ilea Lucian 100 10 27 137 calificat
3 Pătcaș Rareș-Dănuț Colegiul Național "Andrei Mureșanu" Dej Pintea Adrian, Tomșa Gelu 43 57 26 126 calificat
4 Petruș Andrei Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Coman Mariana, Racolța Andreea 28 57 27 112
5 Pocola Tudor Octavian Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Bălan Gabriela, Coman Mariana 43 19 50 112
6 Ionescu Andrei Alexandru Liceul Teoretic "Lucian Blaga" Cluj-Napoca Morari Brîndușa 86 10 10 106
7 Sas Mireșan Andrei Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Lupșa Cristina, Vaida Dana 33 39 31 103
8 Popescu Valeria Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Haidu Simona, Vaida Dana, Ilea Lucian 21 39 32 92
9 Sera Victor Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Bălan Gabriela, Coman Mariana 10 37 35 82
10 Șurani Adrian Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Haidu Simona, Vaida Dana, Ilea Lucian 43 14 22 79
11 Haragâș Alexandru Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Lazar Laura, Coman Mariana 43 14 22 79
12 Cîmpean Andreea Cristiana Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Lupșa Cristina 21 29 22 72
13 Papa Cristian Colegiul Național "Andrei Mureșanu" Dej Pintea Adrian, Tomșa Gelu 33 14 22 69
14 Lup Lucia Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu" Cluj-Napoca Ilea Lucian, Chereș Adriana, Muntean Mihaela 28 10 27 65
15 Muntean Andrei Ovidiu Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu" Cluj-Napoca Muntean Mihaela, Chereș Adriana 21 14 22 57
16 Durcău Oana Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Haidu Simona 21 14 14 49
17 Rusz Paul Liceul Teoretic "Petru Maior" Gherla Forț Cosmina 10 14 22 46
18 Zeic Beniamin Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Lupșa Cristina 21 14 10 45
19 Aniței Cristian Daniel Liceul Teoretic "Lucian Blaga" Cluj-Napoca Morari Brîndușa 10 14 10 34
20 Pătraș Sergiu Colegiul Național "George Barițiu" Cluj-Napoca Daniela Butyka, Mugurel Butyka 10 14 10 34
21 Pop Alexandru Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Coman Mariana, Racolța Andreea 10 14 10 34
22 Uța Adrian Cristian Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Lazar Laura, Coman Mariana 10 10 14 34
23 Bîlc Daniel Alexandru Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Bălan Gabriela, Coman Mariana 10 10 10 30
24 Fazakas Borbála Liceul Teoretic "Bathory Istvan" Cluj-Napoca Vicsacsán-Haltek Zoltán - - - - absent
25 Hancu Miruna Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Haidu Simona, Vaida Dana - - - - absent
26 Zsigmond László Liceul Teoretic "Bathory Istvan" Cluj-Napoca Vicsacsán-Haltek Zoltán - - - - absent


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro