home ONI 2018 ONIGim 2018 oji2018 InfONline 2018  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Cluj

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 12-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Obs.
1 Rusu Raul Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Salanțiu Crina, Ilea Lucian 37 73 22 132 calificat
2 Katona Áron Liceul Teoretic "Bathory Istvan" Cluj-Napoca Kiss Réka Hajnal 86 14 10 110 calificat
3 Vancea Cătălin-Septimiu Liceul Teoretic "Alexandru Papiu Ilarian" Dej Capangi Mihaela-Elena 33 42 10 85 calificat
4 Săbăduș Alexandru Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Salanțiu Crina 28 39 10 77
5 Horhat Răzvan Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Salanțiu Crina 33 10 27 70
6 Sărmășan Andrei Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Salanțiu Crina, Lupșa Cristina 38 10 22 70
7 Țărmure Șerban Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Salanțiu Crina, Lupșa Cristina 28 10 27 65
8 Mărginean Lorena Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Lăpuștea Anca 33 10 22 65
9 Pașcalău Mihai Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Giurgea Mihaela, Bălan Adina 28 10 27 65
10 Stanciu Bogdan Colegiul Național "George Coșbuc" Cluj-Napoca Man Diana 28 10 22 60
11 Lonca Sorin Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Bălan Gabriela, Racolța Andreea 28 14 10 52
12 Boar Antonio Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Salanțiu Crina 10 10 22 42
13 Bratu Andrei Colegiul Național "Mihai Viteazul" Turda Miron Florin, Pop Daniela 10 14 18 42
14 Debreczeni Hunor Liceul Teoretic "Bathory Istvan" Cluj-Napoca Kiss Réka Hajnal 21 10 10 41
15 Mureșan Ciprian Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Bălan Adina, Giurgea Mihaela - - - - absent


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro