home ONI 2018 ONIGim 2018 oji2018 InfONline 2018  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Cluj

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Obs.
1 Râpeanu George Alexandru Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Lăpuștea Anca, Andrei Grigorean 100 100 100 300 calificat
2 Georgiu Adrian Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu" Cluj-Napoca Chereș Adriana, Budișan Mirela 50 87 57 194 calificat
3 Budai Hunor Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Lupșa Cristina, Salanțiu Crina 46 39 57 142 calificat
4 Țermure Cătălin Liceul Teoretic "Alexandru Papiu Ilarian" Dej Capangi Mihaela-Elena 54 30 57 141
5 Burlacu Doru Victor Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Lupșa Cristina, Salanțiu Crina 62 30 41 133
6 Fătu Samuel Liceul Teoretic "Alexandru Papiu Ilarian" Dej Capangi Mihaela-Elena 62 26 41 129
7 Badu Cătălin Ioachim Colegiul Național "Mihai Viteazul" Turda Miron Florin, Pop Daniela 46 14 57 117
8 Garbotei Alex Andrei Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Lăpuștea Anca 43 14 57 114
9 Petruțiu Mihai Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Racolța Andreea, Lazar Laura 28 22 57 107
10 Lișcan Rareș Cristian Colegiul Național "Mihai Viteazul" Turda Miron Florin, Pop Daniela 54 10 41 105
11 Lazăr Mihai Ilie Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Lăpuștea Anca, Trîmbițaș Petru 46 10 41 97
12 Potra Antonio Paul Colegiul Național "Andrei Mureșanu" Dej Hozai Silvia, Tomsa Gelu, Pintea Adrian 31 35 25 91
13 Bogdan Sever Cristian Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Vaida Dana, Haidu Simona 31 14 41 86
14 Popan Horațiu George Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Vaida Dana 31 14 41 86
15 Trâncă Naomi Alexandra Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Dindelegan Mariana 31 10 41 82
16 Znaceni Daniel Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Coman Mariana, Lazar Laura 62 10 10 82
17 Matei Sebastian Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Vaida Dana 46 10 25 81
18 Tarța Antonia-Maria Liceul Teoretic "Alexandru Papiu Ilarian" Dej Capangi Mihaela-Elena 54 10 10 74
19 Rus Dana Liceul de Informatica "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Coman Mariana, Lazar Laura 46 10 15 71
20 Condor Andrada Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Vaida Dana, Haidu Simona, Coman Mariana, Lazar Laura 46 14 10 70
21 Mora Radu-Irinel Liceul Teoretic "Alexandru Papiu Ilarian" Dej Capangi Mihaela-Elena 31 14 25 70
22 Răducu Eugen Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Coman Mariana, Lazar Laura 40 14 15 69
23 Feneșan Andrei Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Coman Mariana, Lazar Laura 46 10 10 66
24 Pavel Daria Maria Liceul Teoretic "Ana Ipătescu" Gherla Butean Ioana Adriana 46 10 10 66
25 Someșan Raul Fabian Liceul Teoretic "Lucian Blaga" Cluj-Napoca Morari Brîndușa, Trâmbițaș Petru 46 10 10 66
26 Stan Vlad Ștefan Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Dindelegan Mariana 31 10 25 66
27 Suciu Ioan Mihail Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Racolța Andreea, Lazar Laura 46 10 10 66
28 Bulat Iana Jaclina Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Racolța Andreea 43 10 10 63
29 Cociș-Vagner Cristian Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Racolța Andreea 43 10 10 63
30 Moldovan Denis Paul Liceul Teoretic "Gheorghe Șincai" Cluj-Napoca Cioban Alina 22 30 10 62
31 Ciurtea Alexandru Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Racolța Andreea 37 10 10 57
32 Haranguș Dan-Ioan Liceul Teoretic "Alexandru Papiu Ilarian" Dej Capangi Mihaela-Elena 19 10 25 54
33 Crișan Dragoș Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Coman Mariana, Lazar Laura 31 10 10 51
34 Eremia Vlad Nicolae Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu" Cluj-Napoca Chereș Adriana, Budișan Mirela 31 10 10 51
35 Cristea Tudor Iosif Liceul Teoretic "Lucian Blaga" Cluj-Napoca Morari Brîndușa, Chitiul Daniela 10 10 25 45
36 Sabo Andrei-Claudiu Liceul Teoretic "Alexandru Papiu Ilarian" Dej Capangi Mihaela-Elena 23 10 10 43
37 Bărăian Tudor Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Vaida Dana, Haidu Simona 19 10 10 39
38 Florian Vlad Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Giurgea Mihaela, Racolța Andreea 19 10 10 39
39 Moldovan Victor Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Lupșa Cristina 15 10 10 35
40 Mureșan Flaviu-Cristian Liceul Teoretic "Alexandru Papiu Ilarian" Dej Capangi Mihaela-Elena 14 10 10 34
41 Secas George Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Vaida Dana 14 10 10 34
42 Valea Andrada Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Coman Mariana, Lazar Laura 14 10 10 34
43 Hoza Răzvan Liceul Teoretic "Alexandru Papiu Ilarian" Dej Capangi Mihaela-Elena 10 10 10 30
44 Ivănescu Vlad Liceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Coman Mariana, Lazar Laura 10 10 10 30
45 Pop Raul Ștefan Colegiul Național "Andrei Mureșanu" Dej Hozai Silvia, Tomșa Gelu, Pintea Adrian 10 10 10 30
46 Apahidean Cătălin Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Lupșa Cristina, Salanțiu Crina - - - - absent
47 Biró Mátyás Péter Liceul Teoretic "Bathory Istvan" Cluj-Napoca Kiss Réka Hajnal - - - - absent
48 Cotar Raul Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Dindelegan Mariana - - - - absent
49 Rusa Cătălin Victor Liceul Teoretic "Lucian Blaga" Cluj-Napoca Butyka Edmond - - - - absent
50 Sógor Bence Liceul Teoretic "Bathory Istvan" Cluj-Napoca Kiss Réka Hajnal - - - - absent
51 Turcu Tudor Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Vaida Dana - - - - absent


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro