home ONI 2018 ONIGim 2018 oji2018 InfONline 2018  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Constanta

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Obs.
1 Logyin Vlad-Alexandru Colegiul Naţional 'Mircea cel Bătrān' Constanţa Giuglea Laura 100 45 40 185 calificat
2 Manghiuc Alexandru Liceul Teoretic 'Ovidius' Constanţa Vișinoiu Mihaela 100 60 10 170 calificat
3 Puflene Alex Costin Liceul Teoretic 'Ovidius' Constanţa Iusuf Narcis 15 70 70 155 calificat
4 Nita Horia-Teodor Liceul Teoretic Internațional de Informatică Constanța Memet Eden, Patrascanu Casian, Ozturk Arif-Ahmed 100 10 40 150 calificat
5 Radovici Mihai Liceul Teoretic Internațional de Informatică Constanța Memet Eden, Patrascanu Casian, Ozturk Arif-Ahmed 100 30 10 140
6 Mocanu Andrei Florentin Liceul Teoretic 'Ovidius' Constanţa Vișinoiu Mihaela 100 10 10 120
7 Vintilă Mircea Liceul Teoretic 'Ovidius' Constanţa Rusu Anda - Raluca - Vyky 45 35 40 120
8 Popescu Andrei Liceul Teoretic 'Callatis' Mangalia Pilat Elena Mihaela 10 30 40 80
9 Bucur Alexandru Dragoș Liceul Teoretic 'Ovidius' Constanţa Iusuf Narcis 15 20 35 70
10 Memis Edis Liceul Teoretic Internațional de Informatică Constanța Memet Eden, Patrascanu Casian, Ozturk Arif-Ahmed 10 10 40 60
11 Stoian Stelian Colegiul Naţional 'Mihai Eminescu' Constanţa Fulina Iancu 10 10 40 60
12 Gavrilă Răzvan Ionuț Liceul Teoretic 'Traian' Constanţa Barbu Cristina Teodora, Tanasescu Violeta 10 30 10 50
13 Benescu Ioan Liceul Teoretic 'Traian' Constanţa Barbu Cristina Teodora, Tanasescu Violeta 20 10 10 40
14 Toma Alexandru Eugen Liceul Teoretic 'Ovidius' Constanţa Vișinoiu Mihaela 20 10 10 40
15 Mocian Vlad-Marian Liceul Teoretic Internațional de Informatică Constanța Memet Eden 15 10 10 35
16 Adam Robert Mihai Liceul Teoretic 'Decebal' Constanţa Cojocar-Horobăț Luminița, Dragomir Elena 10 10 10 30
17 Crangă Antonio Cristian Liceul Teoretic 'Traian' Constanţa Barbu Cristina Teodora, Tanasescu Violeta 10 10 10 30
18 Cranga Vlad Mihai Liceul Teoretic 'Callatis' Mangalia Pilat Elena Mihaela 10 10 10 30
19 Cristea Eduard-Andrei Liceul Teoretic 'Nicolae Bălcescu' Medgidia Copilu Mariana-Carmen 10 10 10 30
20 Furtună Theodor Florentin Liceul Teoretic 'Nicolae Bălcescu' Medgidia Şerban Gina-Elena 10 10 10 30
21 Găleteanu Dragoș-Iulian Colegiul Naţional 'Mircea cel Bătrān' Constanţa Giuglea Laura, Răvoiu Daniela 10 10 10 30
22 Hasan Eren Liceul Teoretic Internațional de Informatică Constanța Memet Eden 10 10 10 30
23 Mitran Alexandru-Gabriel Liceul Teoretic 'Traian' Constanţa Barbu Cristina Teodora, Tanasescu Violeta 10 10 10 30
24 Nicoara Laura-Elena Liceul Teoretic Internațional de Informatică Constanța Memet Eden 10 10 10 30
25 Nicolae Andrei-Alexandru Liceul Teoretic Internațional de Informatică Constanța Memet Eden 10 10 10 30
26 Poșerba Dragoș Colegiul Naţional 'Mircea cel Bătrān' Constanţa Giuglea Laura, Răvoiu Daniela 10 10 10 30
27 Popescu Alexandru Cristian Liceul Teoretic 'Decebal' Constanţa Cojocar-Horobăț Luminița, Dragomir Elena 10 10 10 30
28 Potoroaca Diana Liceul Teoretic 'Callatis' Mangalia Pilat Elena Mihaela 10 10 10 30
29 Spălățelu Silvia Oana Liceul Teoretic 'Ovidius' Constanţa Iusuf Narcis 10 10 10 30
30 Apostol Vlad-Ionuț Liceul Teoretic 'Callatis' Mangalia Popa Gabriela Maria - - - - absent
31 Dindiri Ștefan-Daniel Liceul Teoretic 'Nicolae Bălcescu' Medgidia Copilu Mariana-Carmen - - - - absent
32 Nedelcu Ioan Andrei Liceul Teoretic 'Nicolae Bălcescu' Medgidia Şerban Gina-Elena - - - - absent
33 Ruse Andrei Gabriel Liceul Teoretic 'Callatis' Mangalia Popa Gabriela Maria - - - - absent
34 Teacă Maria Liceul Teoretic 'Ovidius' Constanţa Iusuf Narcis - - - - absent


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro