home ONI 2018 ONIGim 2018 oji2018 InfONline 2018  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Constanta

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Obs.
1 Boni Daniel- Ștefan Liceul Teoretic Internațional de Informatică Constanța Dinc Sedat, Boni Mihaela-Alina 54 100 100 254
2 Trifanov Alexandru Liceul Teoretic 'Ovidius' Constanţa Iusuf Narcis 43 34 57 134
3 Ion Vlad-Vasile Colegiul Naţional 'Mircea cel Bătrân' Constanţa Giuglea Laura, Răvoiu Daniela 54 10 57 121
4 Pușcașu Răzvan-Ștefan Liceul Teoretic Internațional de Informatică Constanța Memet Eden, Casian Patrascanu, Ozturk Arif-Ahmed 54 10 57 121
5 Pavel Alexandru Liceul Teoretic Internațional de Informatică Constanța Memet Eden, Patrascanu Casian, Calancea Mihai 58 14 41 113
6 Carp Alexandru Colegiul Naţional 'Mircea cel Bătrân' Constanţa Giuglea Laura, Răvoiu Daniela 54 14 41 109
7 Girban Alexandru Liceul Teoretic Internațional de Informatică Constanța Memet Eden, Patrascanu Casian 54 10 10 74
8 Ionescu Șerban-Mihai Colegiul Naţional 'Mircea cel Bătrân' Constanţa Giuglea Laura, Răvoiu Daniela 37 10 25 72
9 Preda Ioan Alexandru Colegiul Naţional 'Mircea cel Bătrân' Constanţa Chichirim Mirela 31 30 10 71
10 Macovei Tiberiu Liceul Teoretic Internațional de Informatică Constanța Memet Eden, Ozturk Arif-Ahmed 46 14 10 70
11 Nenciu Andrei Liceul Teoretic 'Traian' Constanţa Barbu Cristina Teodora 46 10 10 66
12 Voicu Teodora Liceul Teoretic 'Callatis' Mangalia Magaz Georgeta 46 10 10 66
13 Crisan Radu-Bogdan Liceul Teoretic Internațional de Informatică Constanța Memet Eden 15 22 25 62
14 Năcuţă Ștefan-George Liceul Teoretic Internațional de Informatică Constanța Memet Eden, Ozturk Arif-Ahmed 40 10 10 60
15 Voicu Cornelia Andreea Liceul Teoretic 'Traian' Constanţa Tănăsescu Violeta, Barbu Cristina 22 10 10 42
16 Botea Andrei-Alexandru Liceul Teoretic 'Nicolae Bălcescu' Medgidia Copilu Mariana-Carmen 10 10 10 30
17 Muscoi Vlad-Nicolae Liceul Teoretic 'Nicolae Bălcescu' Medgidia Copilu Mariana-Carmen 10 10 10 30
18 Gheorghe Andrei Ștefan Colegiul Naţional 'Mircea cel Bătrân' Constanţa Giuglea Laura, Răvoiu Daniela - - - - absent
19 Popescu Cezar Gabriel Liceul Teoretic 'Ovidius' Constanţa Iusuf Narcis - - - - absent
20 Solomon Ștefan Colegiul Naţional 'Mircea cel Bătrân' Constanţa Giuglea Laura, Răvoiu Daniela - - - - absent
21 Stelea Sânziana-Karina Colegiul Naţional 'Mircea cel Bătrân' Constanţa Chichirim Mirela, Giuglea Laura - - - - absent
22 Stereciu Teodora Liceul Teoretic 'Ovidius' Constanţa Vișinoiu Mihaela - - - - absent


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro