home ONI 2018 ONIGim 2018 oji2018 InfONline 2018  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Covasna

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Obs.
1 Both Ákos Liceul Teoretic "Nagy Mózes" Târgu Secuiesc Budai István 10 10 50 70 calificat
2 Trandabur Răzvan Cristian Liceul Teoretic "Mircea Eliade" Întorsura Buzăului Popica Silviu Ciprian 15 10 27 52
3 Keresztes Zsolt Liceul Teoretic "Nagy Mózes" Târgu Secuiesc Budai István 17 10 22 49
4 Bîrligă Alexandru Colegiul Național "Mihai Viteazul" Sfântu Gheorghe Ștefănescu Mariana 22 10 10 42
5 Bíró Lóránd Liceul Teoretic "Nagy Mózes" Târgu Secuiesc Budai István 10 10 22 42
6 Lukács Panna Liceul Teoretic "Nagy Mózes" Târgu Secuiesc Sleghel Izabella 10 10 22 42
7 Somogyi Szabolcs Liceul Teoretic "Nagy Mózes" Târgu Secuiesc Budai István 10 10 22 42
8 Tana Alpár Liceul Teoretic ”Mikes Kelemen” Sfântu Gheorghe Erdőközi Enikő 21 10 10 41
9 Bardocz Ákos-Ferenc Liceul Teoretic "Nagy Mózes" Târgu Secuiesc Budai István 15 10 10 35
10 Vura Rudolf Colegiul Național "Székely Mikó" Sfântu Gheorghe Iakab Tibor 15 10 10 35
11 Neagu Codruța Colegiul Național "Mihai Viteazul" Sfântu Gheorghe Ștefănescu Mariana 10 14 10 34
12 Bíró Áron Liceul Teoretic "Nagy Mózes" Târgu Secuiesc Budai István 10 10 10 30
13 Pál Attila Liceul Teoretic ”Mikes Kelemen” Sfântu Gheorghe Erdőközi Enikő 10 10 10 30
14 Székely Mihály Zsolt Liceul Teoretic ”Mikes Kelemen” Sfântu Gheorghe Erdőközi Enikő 10 10 10 30
15 Parajdi Zoárd Liceul Teoretic ”Mikes Kelemen” Sfântu Gheorghe Erdőközi Enikő - - - - absent
16 Pavel Elena Alexandra Colegiul Național "Mihai Viteazul" Sfântu Gheorghe Ștefănescu Mariana - - - - absent


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro