home ONI 2018 ONIGim 2018 oji2018 InfONline 2018  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Dambovita

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Obs.
1 Tenea Mihai Colegiul National "Ienachita Vacarescu" Targoviste Cirstea Nicoleta, Istrate Nicolae 75 35 40 150 calificat
2 Popescu Flaviu Colegiul National "Constantin Carabella" Targoviste RIZA HARALAMBIE 25 30 40 95 calificat
3 Nohai Vlad Auraș Colegiul National "Ienachita Vacarescu" Targoviste Cirstea Nicoleta-Ancuta 20 30 40 90 calificat
4 Spinu Valentin Andrei Colegiul National "Ienachita Vacarescu" Targoviste Rafira Anca Mihaela 10 35 40 85 calificat
5 Constantinescu Vlad Mihai Colegiul National "Ienachita Vacarescu" Targoviste Rafira Anca Mihaela 10 15 40 65
6 Costache Alexis-Mihai Colegiul National "Ienachita Vacarescu" Targoviste Cirstea Nicoleta-Ancuta 10 10 40 60
7 Matei Eduard Andrei Colegiul National "Ienachita Vacarescu" Targoviste Rafira Anca Mihaela 10 10 40 60
8 Dinu Cristian Colegiul National "Constantin Carabella" Targoviste RIZA HARALAMBIE 10 35 10 55
9 Grecu Daniel Gabriel Colegiul National "Ienachita Vacarescu" Targoviste Cirstea Nicoleta-Ancuta 10 30 10 50
10 Tudose George Stefan Colegiul National "Vladimir Streinu" Gaesti Tudorache Mariana 10 10 15 35
11 Calcioiu Alexandru Colegiul National "Constantin Carabella" Targoviste RIZA HARALAMBIE 10 10 10 30
12 Coman Cristian Colegiul National "Constantin Carabella" Targoviste ARABAGIU CIPRIAN 10 10 10 30
13 Draghici Teodor-Eugen Colegiul National "Ienachita Vacarescu" Targoviste Cirstea Nicoleta-Ancuta 10 10 10 30
14 Dulea Mihai Colegiul National "Constantin Carabella" Targoviste RIZA HARALAMBIE 10 10 10 30
15 Dumitru Stefan Rares Colegiul National "Constantin Carabella" Targoviste ARABAGIU CIPRIAN 10 10 10 30
16 Dumitru Radu-Andrei Colegiul National "Ienachita Vacarescu" Targoviste Cirstea Nicoleta-Ancuta 10 10 10 30
17 Gatej Sergiu Andrei Colegiul National "Ienachita Vacarescu" Targoviste Rafira Anca Mihaela 10 10 10 30
18 Gheorghe Cosmin Colegiul National ”Ion Luca Caragiale” Moreni Moga Ginu / Buturuga Daniela 10 10 10 30
19 Ion Alexandra Colegiul National "Constantin Carabella" Targoviste RIZA HARALAMBIE 10 10 10 30
20 Ionescu Nicolae Colegiul National "Vladimir Streinu" Gaesti Serbanescu Mihai Cristian 10 10 10 30
21 Kshirsagar Jay Colegiul National "Constantin Carabella" Targoviste RIZA HARALAMBIE 10 10 10 30
22 Matei Alexandru Colegiul National "Constantin Carabella" Targoviste RIZA HARALAMBIE 10 10 10 30
23 Runceanu Daria Colegiul National ”Ion Luca Caragiale” Moreni Moga Ginu / Buturuga Daniela 10 10 10 30
24 Staicu Claudiu Colegiul National "Constantin Carabella" Targoviste RIZA HARALAMBIE 10 10 10 30


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro