home ONI 2018 ONIGim 2018 oji2018 InfONline 2018  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Dolj

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Obs.
1 Dicu Adrian Emanuel Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova Nicoli Marius 100 100 100 300 calificat
2 Cismaru Mihaela Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova Nicoli Marius 100 90 70 260 calificat
3 Udriștoiu Alexandra Maria Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova Nicoli Marius 85 70 100 255 calificat
4 Lincă Nicolae Robert Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova Nicoli Marius 60 70 100 230 calificat
5 Cîrpici Andrei-Sorin Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova Nicoli Marius 100 40 70 210 calificat
6 Truță Robert Cătălin Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova Dochia Marinela 100 30 70 200 calificat
7 Bînă Mircea Marian Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova Nicoli Marius 100 30 40 170
8 Dincă Maria Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova Nicoli Marius 40 45 70 155
9 Enășoiu Alin Andrei Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova; CJEx Dolj Șchiopu Liliana; Predeșel Elena 60 10 40 110
10 Ghiră Mihnea Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova Nicoli Marius 10 30 70 110
11 Cula Ștefan Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova Nicoli Marius 15 45 40 100
12 Militaru Teodora Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova Vitelaru Sofia 10 10 70 90
13 Buzatu Bogdan Mihai Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova Nicoli Marius 10 30 40 80
14 Fuiorea Vlad Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova Vitelaru Sofia 30 10 40 80
15 Bănescu Vasi Eduard Colegiul Național ”Carol I” Craiova Cerbulescu Monica 10 25 40 75
16 Strîmbeanu Andrei Silviu Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova/ CJEx Dolj Șchiopu Liliana; Predeșel Elena 10 30 30 70
17 Pascu Mihai Andrei Colegiul Național Militar „Tudor Vladimirescu” Craiova Marcu Alexandra 10 10 40 60
18 Pera Alexandru Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova Vițelaru Sofia 10 10 40 60
19 Sitaru Gabriel Cosmin Colegiul Național Militar „Tudor Vladimirescu” Craiova Marcu Alexandra 10 10 40 60
20 Ruță Mihai Colegiul Național ”Carol I” Craiova Oprea Elena Marilena 30 10 10 50
21 Bădoi Iulia Bianca Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova Dochia Marinela 10 10 10 30
22 Dinică Mihnea Gabriel Colegiul Național ”Carol I” Craiova Cerbulescu Monica 10 10 10 30
23 Dumitrescu Ovidiu Nicușor Colegiul Național "Fratii Buzești" Craiova Șchiopu Liliana 10 10 10 30


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro