home ONI 2018 ONIGim 2018 oji2018 InfONline 2018  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Dolj

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Obs.
1 Nanu Ruxandra Laura Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova Nicoli Marius 100 100 100 300 calificat
2 Nicolae Radu Mihai Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova Nicoli Marius 71 75 100 246 calificat
3 Ionică Anda Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova Vitelaru Sofia 54 100 41 195
4 Aldea George Dănuț Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova Nicoli Marius 71 58 57 186 calificat
5 Toader Ana-Maria Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova Vițelaru Sofia 54 75 26 155 calificat
6 Brașoveanu Mircea Colegiul National "Frații Buzești" Craiova Predeșel Elena 58 75 10 143
7 Pascu Ionuț Alexandru Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova Nicoli Marius 54 46 41 141
8 Tonică Adrian Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova Nicoli Marius 100 10 25 135
9 Gone Radu Mihnea Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova Nicoli Marius 54 14 57 125
10 Popa Rareș Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova Vițelaru Sofia 54 30 41 125
11 Dobra Robert Cristian Colegiul Național “Elena Cuza” Craiova Cîlțan Alina-Florentina 29 30 57 116
12 Gheorghe Radu Mihai Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova Nicoli Marius 43 14 57 114
13 Modi Francisc Mihai Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova Predeșel Elena; Vițelaru Sofia 46 18 41 105
14 Căncescu Mihai Cristian Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova Nicoli Marius 43 10 25 78
15 Leoni Cesar Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova Vitelaru Sofia 43 10 10 63
16 Bărțăgui Ștefan-Alexandru Colegiul Național “Elena Cuza” Craiova Cîlțan Alina-Florentina 37 10 10 57
17 Roibu Andrei Colegiul Național “Elena Cuza” Craiova Cîlțan Alina-Florentina 31 14 10 55
18 Stan Marian-Cristian Colegiul “Ștefan Odobleja” Craiova Tîmplaru Roxana 31 10 10 51
19 Nadu Andy Mihai Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova Predeșel Elena 31 10 10 51
20 Moanță Ionuț Liviu Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova Nicoli Marius 21 10 10 41
21 Popescu Vlad-Mihail Colegiul “Ștefan Odobleja” Craiova Crăciunoiu Ștefania 19 10 10 39
22 Ciolacu Vlad Colegiul Național ”Carol I” Craiova Lica Ovidiu 10 10 10 30
23 Coandă Gabriel Colegiul Național ”Carol I” Craiova Lica Ovidiu 10 10 10 30
24 Diaconu Mihai Colegiul Național ”Carol I” Craiova Lica Ovidiu 10 10 10 30
25 Dimulescu Nicu-Alexandru Colegiul “Ștefan Odobleja” Craiova Tîmplaru Roxana; Iliescu Camelia 10 10 10 30
26 Dumitrescu Marian Daniel Colegiul “Ștefan Odobleja” Craiova Tîmplaru Roxana; Iliescu Camelia 10 10 10 30
27 Pițur Eduard George Colegiul Național Militar „Tudor Vladimirescu” Craiova Gîju Adriana 10 10 10 30
28 Puncioiu Adrian Mihail Colegiul Național Militar „Tudor Vladimirescu” Craiova Gîju Adriana 10 10 10 30
29 Reischel Arthur Rolland Colegiul Național ”Carol I” Craiova Lica Ovidiu 10 10 10 30
30 Tobă Andrei Constantin Liceul Teoretic ”Independența” Calafat Bora Tony-Iuly 10 10 10 30
31 Troceanu Theodor-Alexandru Colegiul “Ștefan Odobleja” Craiova Tîmplaru Roxana 10 10 10 30
32 Tudor Gabriel Colegiul Național ”Carol I” Craiova Lica Ovidiu 10 10 10 30
33 Tufescu Mihai Colegiul Național ”Carol I” Craiova Lica Ovidiu 10 10 10 30
34 Dorobanțu Andrei Ovidiu Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova Predeșel Elena - - - - absent


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro