home ONI 2018 ONIGim 2018 oji2018 InfONline 2018  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Galati

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Obs.
1 PRIPOAIE RĂZVAN Colegiul Național ”Vasile Alecsandri” Cobzaru Luminița, Dău Liliana 100 45 70 215 calificat
2 OLĂREȚ RADU Colegiul Național ”Vasile Alecsandri” Cobzaru Luminița 100 10 40 150 calificat
3 DRAGOMIR IOAN Colegiul National ”Vasile Alecsandri” Dau Liliana, Cobzaru Luminita 65 35 40 140 calificat
4 DUMITRIU ALEXANDRU Colegiul National ”Vasile Alecsandri” Dau Liliana, Cobzaru Luminita 50 30 40 120 calificat
5 BERCAN CATRINEL Colegiul National ”Vasile Alecsandri” Dau Liliana, Cobzaru Luminita 35 30 40 105
6 LEFTER IOAN CRISTIAN Colegiul National ”Vasile Alecsandri” Cobzaru Luminita, Dau Liliana 10 40 40 90
7 ONU ALEXANDRU ALIN Colegiul National ”Vasile Alecsandri” Cobzaru Luminita, Dau Liliana 10 30 40 80
8 ANGHELUȚĂ RĂZVAN-ȘTEFAN Colegiul Național ”Mihail Kogălniceanu” Lăzărescu Andreea Monica 10 25 40 75
9 CHIRIAC ROBERT CĂTĂLIN Colegiul Național ”Costache Negri” Dinu Elena 30 30 10 70
10 PĂMÎNT ANDREI FLORIN Liceul Teoretic ”Dunărea” Bibicu Dorin , Tudor Veronica 10 20 40 70
11 PELIN RALUCA MARIA Colegiul National ”Vasile Alecsandri” Stan Mihaela 10 20 40 70
12 ANDREI BOGDAN ALEXANDRU Colegiul National ”Vasile Alecsandri” Dau Liliana, Cobzaru Luminita 10 10 40 60
13 AXINTE OCTAVIAN CONSTANTIN Colegiul National ”Costache Negri” Dinu Elena 10 10 40 60
14 COMĂNICI RAREȘ Colegiul Național ”Vasile Alecsandri” Dău Liliana, Cobzaru Luminița 10 10 40 60
15 SANDU ALEXANDRU Colegiul Național ”Mihail Kogălniceanu” Lăzărescu Andreea Monica 10 10 40 60
16 HOROVEI IULIAN Liceul Teoretic ”Dunarea” Bibicu Dorin 15 30 10 55
17 RAGEA EDUARD FLORIN Colegiul National ”Vasile Alecsandri” Cobzaru Luminita, Dau Liliana 15 30 10 55
18 VRÎNCEANU ALIN-VLADUȚ Colegiul Național ”Mihail Kogălniceanu” Lăzărescu Andreea Monica 10 35 10 55
19 ȚIRIDIS IANYS Colegiul Național ”Alexandru Ioan Cuza” Grigore Magdalena 10 30 10 50
20 BORȘ DAVID ȘTEFAN Colegiul Național ”Vasile Alecsandri” Dău Liliana, Cobzaru Luminița 10 30 10 50
21 CIALÂCU ALEXANDRU Liceul Teoretic ”Dunărea” Bibicu Dorin 10 30 10 50
22 BUTURĂ GEORGE SEBASTIAN Colegiul Național ”Vasile Alecsandri” Dău Liliana, Cobzaru Luminița 10 15 10 35
23 PRICOPI EDUARD ANTONIO Liceul Teoretic ”Dunarea” Bibicu Dorin , Tudor Veronica 10 15 10 35
24 BOLDEANU ȘTEFANIA DIANA Colegiul Național ”Vasile Alecsandri” Dău Liliana, Cobzaru Luminița 10 10 10 30
25 CHERCHEZ DRAGOȘ GEORGIAN Colegiul Național ”Vasile Alecsandri” Stan Mihaela 10 10 10 30
26 GHEORGHE CRISTIAN Colegiul National ”Vasile Alecsandri” Stan Mihaela 10 10 10 30
27 SOLOMON FLAVIUS Colegiul National ”Mihail KogAlniceanu” Neagu Violeta 10 10 10 30
28 VÎRGOLICI LAURA ELENA Colegiul Național ”Vasile Alecsandri” Cobzaru Luminița, Dău Liliana 10 10 10 30


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro