home ONI 2018 ONIGim 2018 oji2018 InfONline 2018  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Gorj

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Obs.
1 UȘURELU FLORIAN-ROBERT COLEGIUL NAȚIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU", TG-JIU NODEA EUGEN 43 57 55 155 calificat
2 STOICHIȚESCU MARIA COLEGIUL NAȚIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU", TG-JIU NODEA EUGEN 28 67 22 117 calificat
3 AMZA ANDREEA GEORGIANA COLEGIUL NAȚIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU", TG-JIU NODEA GABRIELA 28 47 10 85
4 PAȚICA ANDREEA ALEXANDRA COLEGIUL NAȚIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU", TG-JIU NODEA EUGEN 21 42 22 85
5 DUMITRESCU ANDREI COLEGIUL NAȚIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU RUNCEANU MIHAELA 37 10 27 74
6 BĂRĂGAN ANDREI COLEGIUL NAȚIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU TOMULESCU DUMITRU, TOMULESCU VASILICA 33 10 22 65
7 PATULARU MIGAI DUMITRU COLEGIUL NAȚIONAL "SPIRU HARET", TG-JIU BOIAN FLAVIUS 23 14 27 64
8 FLORESCU MIRUNA COLEGIUL NAȚIONAL "SPIRU HARET", TG-JIU BOIAN FLAVIUS 28 10 22 60
9 NOROC ANDREI MIHAIL COLEGIUL NAȚIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU", TG-JIU NODEA EUGEN 17 14 27 58
10 SLIVILESCU VLAD COLEGIUL NAȚIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU TOMULESCU DUMITRU, TOMULESCU VASILICA 10 19 27 56
11 CUCU ANDREI COLEGIUL NAȚIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU TOMULESCU DUMITRU, TOMULESCU VASILICA 33 10 10 53
12 GUȚĂ RĂZVAN ALEXANDRU COLEGIUL NAȚIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU", TG-JIU NODEA EUGEN 15 14 22 51
13 VASILE MĂDĂLIN COLEGIUL NAȚIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU ȘOVĂILĂ CRISTIAN 10 14 27 51
14 AVRAM ANA MARIA COLEGIUL NAȚIONAL "SPIRU HARET", TG-JIU BOIAN FLAVIUS 28 10 10 48
15 TUFIȘ-LASTOVESCHI ȘTEFAN COLEGIUL NAȚIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU", TG-JIU NODEA GABRIELA 23 14 10 47
16 RĂDOI IULIAN CONSTANTIN COLEGIUL NAȚIONAL "TUDOR VLADIMIRESCU", TG-JIU NODEA EUGEN 10 14 22 46
17 AVRAMESCU ANDREI COLEGIUL NAȚIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU ȘOVĂILĂ CRISTIAN 10 10 22 42
18 BRIHAC ANDREI COLEGIUL NAȚIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU ȘOVĂILĂ CRISTIAN 21 10 10 41
19 UDRESCU VLAD MIHAI COLEGIUL NAȚIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU RUNCEANU MIHAELA 17 10 10 37
20 PEPTENARU MARIN VASILE COLEGIUL NAȚIONAL "SPIRU HARET", TG-JIU BOIAN FLAVIUS 15 10 10 35
21 BANU FLORIN COLEGIUL NAȚIONAL ”GEORGE COȘBUC” MOTRU GIORGESCU EMILIA 10 10 10 30
22 BULEAC MARIA LAVINIA COLEGIUL NAȚIONAL "SPIRU HARET", TG-JIU BOIAN FLAVIUS 10 10 10 30
23 GAMA MARIUS COLEGIUL NAȚIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU TOMULESCU VASILICA , OHOTĂ EUGENIA , BĂLĂ CLAUDIA 10 10 10 30
24 SAMOILĂ LUIS ANDREI COLEGIUL NAȚIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU TOMULESCU DUMITRU, TOMULESCU VASILICA 10 10 10 30
25 TOMESCU LIVIU COLEGIUL NAȚIONAL "ECATERINA TEODOROIU" TG-JIU ȘOVĂILĂ CRISTIAN - - - - absent


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro