home ONI 2018 ONIGim 2018 oji2018 InfONline 2018  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Hunedoara

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Obs.
1 Muscalagiu Anca Ioana Colegiul Național de Informatică ”Traian Lalescu” Hunedoara Petraș Teodora, Muscalagiu Diana Maria 95 70 40 205 calificat
2 Balea Andrei-Petru Colegiul Național ”Decebal” Deva Coman Brîndușa, Badiu Oana 100 45 40 185 calificat
3 Dobre-Baron Rareș Colegiul Național ”Mihai Eminescu” Petroșani Gaiță-Lukacs Ioana 55 40 40 135
4 Mitrofan Alexandru Cristian Colegiul Național ”Mihai Eminescu” Petroșani Gaiță-Lukacs Ioana 100 0 0 100
5 Dan Radu Colegiul Național ”Aurel Vlaicu” Orăștie Chira Adriana 10 30 40 80
6 Hălmagiu Cătălin-Gabriel Colegiul Național ”Decebal” Deva Faur Haynal, Coman Brîndușa 10 30 40 80
7 Nechifor Mirel-Gabriel Colegiul Național ”Decebal” Deva Coman Brîndușa, Badiu Oana 65 0 10 75
8 Baciu Alex Tănasă Colegiul Național de Informatică ”Carmen Sylva” Petroșani Danciu Emil 10 10 40 60
9 Biriș Eduard Andrei Liceul Teoretic ”Mircea Eliade” Lupeni Faur Erzsebet 10 10 40 60
10 Capolna Darius Colegiul Național Pedagogic ”Regina Maria” Deva Lupu Constantin 10 10 40 60
11 Pitac Luminița Gabriela Colegiul Național ”Mihai Eminescu” Petroșani Gaiță-Lukacs Ioana 10 10 40 60
12 Trășculescu Tudor Colegiul Național ”Aurel Vlaicu” Orăștie Chira Adriana 10 10 40 60
13 Vîrciu Marius Nicolae Colegiul Național ”Avram Iancu” Brad Lungu Felicia 10 10 40 60
14 Budiul Cristian Carol Colegiul Național de Informatică ”Traian Lalescu” Hunedoara Petraș Teodora, Muscalagiu Diana Maria 10 0 40 50
15 Cărăuleanu Marc Evelin Colegiul Național de Informatică ”Carmen Sylva” Petroșani Danciu Emil 30 10 10 50
16 Vărzaru Octavian Ștefan Colegiul Național ”Iancu de Hunedoara” Hunedoara Stroe Andreea 10 30 0 40
17 Vulsan Bianca Maria Colegiul Național de Informatică ”Traian Lalescu” Hunedoara Petraș Teodora, Muscalagiu Diana Maria 10 30 0 40
18 Mihai Andrei Colegiul Național ”Avram Iancu” Brad Lungu Felicia 10 10 10 30
19 Moldovan Flavius Darius Colegiul Național de Informatică ”Carmen Sylva” Petroșani Danciu Emil 10 10 10 30
20 Negriu Andrei Valentin Colegiul Național ”Avram Iancu” Brad Lungu Felicia 10 10 10 30
21 Petcu Daniela Florentina Colegiul Național de Informatică ”Carmen Sylva” Petroșani Danciu Emil 10 10 10 30
22 Rădulescu Decebal Tudor Colegiul Național ”Mihai Eminescu” Petroșani Gaiță-Lukacs Ioana 10 10 10 30
23 Buchman Adrian-Ștefan Colegiul Național ”Decebal” Deva Faur Haynal, Coman Brîndușa 10 10 0 20
24 Kontoș Eduard Raul Colegiul Național ”Mihai Eminescu” Petroșani Gaiță-Lukacs Ioana 10 10 0 20
25 Pupăzan Adrian Colegiul Național de Informatică ”Carmen Sylva” Petroșani Petrescu Adriana 10 0 10 20
26 Beletei Nora Elisa Colegiul Național ”Avram Iancu” Brad Lungu Felicia 10 0 0 10
27 Furdui Sorin Octavian Colegiul Național ”Mihai Eminescu” Petroșani Gaiță-Lukacs Ioana 0 10 0 10
28 Mădăraș Andrei-Iulian Colegiul Național ”Decebal” Deva Iacob Cosmina 0 0 10 10
29 Sav Sorin Andrei Liceul Teoretic ”Mircea Eliade” Lupeni Faur Erzsebet 10 0 0 10
30 Chimiția Andreea-Karla Colegiul Tehnic ”Mihai Viteazu” Vulcan Molnar Simona 0 0 0 0
31 Duma Amalia Colegiul Național Pedagogic ”Regina Maria” Deva Lupu Constantin - - - - absent
32 Pavel Dorian Colegiul Național ”Mihai Eminescu” Petroșani Gaiță-Lukacs Ioana - - - - absent
33 Rodean Rareș Colegiul Național de Informatică ”Carmen Sylva” Petroșani Petrescu Adriana - - - - absent


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro