home ONI 2018 ONIGim 2018 oji2018 InfONline 2018  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Hunedoara

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Obs.
1 Popa Bogdan Colegiul Național ”Aurel Vlaicu” Orăștie Popa Daniel 37 100 35 172 calificat
2 Vîrtan Răzvan Nicolae Colegiul Național de Informatică ”Traian Lalescu” Hunedoara Petraș Teodora, Muscalagiu Diana Maria 17 57 22 96
3 Bota Claudiu Colegiul Național ”Aurel Vlaicu” Orăștie Popa Daniel 28 19 27 74
4 Olteanu Vlad Colegiul Național ”Decebal” Deva Faur Haynal, Popa Ion 28 19 22 69
5 Băncilă Emanuel Colegiul Național de Informatică ”Traian Lalescu” Hunedoara Petraș Teodora, Muscalagiu Diana Maria 16 14 27 57
6 Boldor Răzvan-Gabriel Colegiul Național ”Decebal” Deva Popa Ion 33 14 10 57
7 Sigoiu George Colegiul Național ”Aurel Vlaicu” Orăștie Popa Daniel 28 10 14 52
8 Damian Mihai Colegiul Național de Informatică ”Traian Lalescu” Hunedoara Petraș Teodora, Muscalagiu Diana Maria 15 14 22 51
9 Ilie Emanuela Colegiul Național ”Aurel Vlaicu” Orăștie Popa Daniel 10 14 27 51
10 Chifor Alexandru Sebastian Colegiul Național ”Avram Iancu” Brad Lungu Felicia 28 10 10 48
11 Csatlos Andrei Colegiul Național ”Aurel Vlaicu” Orăștie Popa Daniel 22 14 10 46
12 Ghiorghe Bianca Ioana Colegiul Național ”Decebal” Deva Szasz-Barra Zsofia 15 14 14 43
13 Lazea Ioana Bianca Colegiul Național ”Avram Iancu” Brad Lungu Felicia 21 0 22 43
14 Jucan Andrei Daniel Colegiul Național Pedagogic ”Regina Maria” Deva Lupu Constantin 10 10 22 42
15 Achim Eduard Nicolae Colegiul Național Pedagogic ”Regina Maria” Deva Lupu Constantin 17 10 10 37
16 Bora Paul Andrei Colegiul Național ”Avram Iancu” Brad Lungu Felicia 10 10 10 30
17 Ciun Sebastian Colegiul Național ”Aurel Vlaicu” Orăștie Popa Daniel 10 10 10 30
18 Lucaci Mihai Colegiul Național ”Mihai Eminescu” Petroșani Gaiță-Lukacs Ioana 10 10 10 30
19 Matieș Laurențiu Ciprian Colegiul Național ”Avram Iancu” Brad Lungu Felicia 10 10 10 30
20 Vasilescu Adriana Colegiul Național de Informatică ”Carmen Sylva” Petroșani Stoica Gabriela 15 14 0 29
21 Muranyi Bianca Colegiul Național ”Mihai Eminescu” Petroșani Gaiță-Lukacs Ioana 17 10 0 27
22 Măgherușan Alexandru-Claudiu Colegiul Național ”Decebal” Deva Faur Haynal, Popa Ion 10 10 0 20
23 Chirițescu Gabriel Liceul Teoretic ”Mircea Eliade” Lupeni Faur Erzsebet 10 0 0 10
24 Răducu Vlad-Rareș Colegiul Național ”Decebal” Deva Badiu Oana - - - - absent


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro