home ONI 2018 ONIGim 2018 oji2018 InfONline 2018  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Hunedoara

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Obs.
1 Șichet Paul-Cristian Colegiul Național ”Decebal” Deva Faur Haynal 62 44 100 206 calificat
2 Nicula Andrei Colegiul Național ”Aurel Vlaicu” Orăștie Popa Daniel 28 30 57 115
3 Dancea Radu Ioan Colegiul Național de Informatică ”Traian Lalescu” Hunedoara Petraș Teodora, Giurgiu Claudiu 40 10 25 75
4 Sabău Radu-Cristian Colegiul Național ”Decebal” Deva Iacob Cosmina, Coman Brîndușa 43 10 15 68
5 Moroti Kaarl Eduard Colegiul Național ”Avram Iancu” Brad Lungu Felicia 43 14 10 67
6 Magdău Dragoș-Andrei Colegiul Național ”Decebal” Deva Faur Haynal 46 10 10 66
7 Haneș Sebastian Colegiul Național ”Decebal” Deva Iacob Cosmina 19 26 10 55
8 Strulea Anca-Elena Colegiul Național ”Decebal” Deva Iacob Cosmina, Coman Brîndușa 31 14 10 55
9 Florea Flaviu Cătălin Colegiul Național ”Iancu de Hunedoara” Hunedoara Stroe Andreea 19 10 25 54
10 Borza Andrei Colegiul Național Pedagogic ”Regina Maria” Deva Lupu Constantin 31 10 10 51
11 Solnoc Robert Colegiul Național Pedagogic ”Regina Maria” Deva Lupu Constantin 40 0 10 50
12 Radeș Florin Bogdan Colegiul Național ”Mihai Eminescu” Petroșani Gaiță-Lukacs Ioana 37 10 0 47
13 Haranguș Robert Adrian Colegiul Național ”I.C. Brătianu” Hațeg Sbuchea Liliana 10 10 25 45
14 Moga Răzvan Andrei Colegiul Național ”Avram Iancu” Brad Lungu Felicia 31 10 0 41
15 Șandru Paul-Cristian Colegiul Național ”Decebal” Deva Faur Haynal 19 10 10 39
16 Fîntînă Vlad Colegiul Național ”Iancu de Hunedoara” Hunedoara Stroe Andreea 10 19 10 39
17 Gaube Robert Gabriel Colegiul Național ”Avram Iancu” Brad Lungu Felicia 19 10 10 39
18 Tiriplică Cristian Ionuț Colegiul Național ”Mihai Eminescu” Petroșani Gaiță-Lukacs Ioana 37 0 0 37
19 Ciucuriță Andrei-Robert Colegiul Național ”Decebal” Deva Iacob Cosmina 13 10 10 33
20 Opre Tudor Lucian Colegiul Național de Informatică ”Traian Lalescu” Hunedoara Petraș Teodora, Giurgiu Claudiu 10 10 10 30
21 Secrieru Ștefan Colegiul Național de Informatică ”Carmen Sylva” Petroșani Petrescu Adriana 10 10 10 30
22 Ilieș Paul Colegiul Național ”Aurel Vlaicu” Orăștie Popa Daniel 10 18 0 28
23 Țabâră Cristian Colegiul Național de Informatică ”Carmen Sylva” Petroșani Stoica Gabriela 10 10 0 20
24 Cătinean Andrei Liceul Teoretic ”Mircea Eliade” Lupeni Faur Erzsebet 10 10 0 20
25 Cazan Dorin Colegiul Național ”Aurel Vlaicu” Orăștie Popa Daniel 10 10 0 20
26 Ciocoiu Vlad Ionuț Colegiul Național ”Mihai Eminescu” Petroșani Gaiță-Lukacs Ioana 10 10 0 20
27 Lăpădat Marius-Cristian Colegiul Național ”Decebal” Deva Iacob Cosmina 17 0 0 17
28 Puiuleț Robert Ștefan Colegiul Național ”Avram Iancu” Brad Lungu Felicia 10 0 0 10
29 Sgârță Raluca-Maria Colegiul Național ”Decebal” Deva Faur Haynal 10 0 0 10
30 Ungureanu Răzvan Colegiul Național ”Aurel Vlaicu” Orăștie Popa Daniel 10 0 0 10
31 Visky Bogdan Adrian Colegiul Național de Informatică ”Traian Lalescu” Hunedoara Petraș Teodora, Giurgiu Claudiu 10 0 0 10
32 Yanis Vlad Cristian Liceul Teoretic ”Mircea Eliade” Lupeni Faur Erzsebet 0 0 0 0
33 Istrate Cristian Andrei Colegiul Național ”Mihai Eminescu” Petroșani Gaiță-Lukacs Ioana - - - - absent
34 Popa Miruna Colegiul Național ”Mihai Eminescu” Petroșani Gaiță-Lukacs Ioana - - - - absent


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro