home ONI 2018 ONIGim 2018 oji2018 InfONline 2018  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Iasi

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Obs.
1 Oleniuc Iulian Colegiul Național ”Emil Racoviță” Iași Emanuela Cerchez 100 100 70 270 calificat
2 Burlacu-Visternicu Matei Colegiul Național ”Emil Racoviță” Iași Emanuela Cerchez 100 70 70 240 calificat
3 Chiriță Matei Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Ivasc Cornelia, Tibu Mirela 100 35 70 205 calificat
4 Ciopraga Răzvan Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Grecu Silvia 100 30 70 200 calificat
5 Doncean Șerban-Gabriel Colegiul Național ”Emil Racoviță” Iași Emanuela Cerchez 65 45 70 180
6 Brezuleanu Mihai-Alexandru Colegiul Național ”Emil Racoviță” Iași Emanuela Cerchez 100 30 40 170
7 Cojocaru Diana Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Ivasc Cornelia, Tibu Mirela 65 35 40 140
8 Smoc George-Marian Colegiul Național ”Emil Racoviță” Iași Emanuela Cerchez 100 30 10 140
9 Dimitriu Corina Colegiul Național ”Emil Racoviță” Iași Emanuela Cerchez 25 70 40 135
10 Ghitu Mihnea Colegiul Național Iași Rotaru Elena 65 30 40 135
11 Aron Robert Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Tufescu Lăcrămioara, Virgă Liliana 45 45 40 130
12 Baranceanu Vlad-Andrei Colegiul Național ”Emil Racoviță” Iași Emanuela Cerchez 50 10 70 130
13 Ivan Remus Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Gradinariu M. Butnarasu O. 15 45 70 130
14 Huțupașu Ștefana Colegiul Național ”Emil Racoviță” Iași Emanuela Cerchez 70 10 30 110
15 Panaite Doru-Răzvan Colegiul Național ”Emil Racoviță” Iași Emanuela Cerchez 10 30 70 110
16 Radu Mihnea Adrian Colegiul Național Iași Rotaru Elena 60 10 40 110
17 Iancu Ștefan Colegiul Național ”Emil Racoviță” Iași Emanuela Cerchez 65 25 10 100
18 Oloieriu Delia Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Ivasc Cornelia, Tibu Mirela 30 30 40 100
19 Udilă Andrei Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Ivasc Cornelia, Tibu Mirela 30 30 40 100
20 Crudu Iulian Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Gradinariu M. Butnarasu O. 10 45 40 95
21 Șerban Alexandru Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Grecu Silvia, Virga Liliana 40 10 40 90
22 Buică Ioana Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Gradinariu M. Butnarasu O. 40 10 40 90
23 Munteanu Silviu Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Ivasc Cornelia, Tibu Mirela 10 10 70 90
24 Nicoleanu Ovidiu-Augustin Colegiul Național ”Emil Racoviță” Iași Emanuela Cerchez 10 40 40 90
25 Țurcanu Otilia-Ariadna Colegiul Național ”Emil Racoviță” Iași Emanuela Cerchez 10 30 40 80
26 Dăscalescu Mihail Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Grecu Silvia 10 30 40 80
27 Imbrea Daniel Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Gradinariu M. Butnarasu O. 10 40 30 80
28 Popescu Tudor-George Colegiul Național ”Emil Racoviță” Iași Emanuela Cerchez 10 30 40 80
29 Serseniuc Radu Constantin Colegiul Național Iași Rotaru Elena 10 30 40 80
30 Soltan Eduard Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Tufescu Lăcrămioara, Virgă Liliana 10 30 40 80
31 Tamaciuc Ioana-Alexandra Colegiul Național ”Emil Racoviță” Iași Emanuela Cerchez 10 30 40 80
32 Axinte Călin Cristian Colegiul Național Iași Crețu Constantin 10 25 40 75
33 Farcaș Egidiu Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Gradinariu M., Maftei I. 10 25 40 75
34 Apetrii Radu-Andrei Colegiul Național ”Emil Racoviță” Iași Emanuela Cerchez 10 30 30 70
35 Buțco George Colegiul Tehnic de Electronică și Telecomunicații" Gh. Mârzescu" Iași Lombadă Ecaterina, Grigoraș Marcel 10 10 40 60
36 Chelaru Radu Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Gradinariu M., Maftei I. 10 10 40 60
37 Darii Victor Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Gradinariu M., Maftei I. 10 10 40 60
38 Dima Elisabeta Colegiul Național Iași Rotaru Elena 10 10 40 60
39 Opariuc Rareș-Ioan Colegiul Național ”Emil Racoviță” Iași Emanuela Cerchez 10 10 40 60
40 Postudor Constantin Gabriel Colegiul Tehnic de Electronică și Telecomunicații" Gh. Mârzescu" Iași Lombadă Ecaterina, Grigoraș Marcel 10 10 40 60
41 Pușcașu Florin Colegiul Național ”G. Ibrăileanu” Iași Lapteș Cristina 10 10 40 60
42 Terenti Ion Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Iuscinschi Simona, Butnarasu Oana 10 10 40 60
43 Ungureanu Cosmin-Andrei Colegiul Național ”Emil Racoviță” Iași Emanuela Cerchez 10 10 40 60
44 Dron Gabriel Ionuț Colegiul Național ”G. Ibrăileanu” Iași Lapteș Cristina 30 10 10 50
45 Pan Tong-Maria Colegiul Național ”Emil Racoviță” Iași Emanuela Cerchez 10 30 10 50
46 Petrariu Ioana Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Iuscinschi Simona, Butnarasu Oana 10 30 10 50
47 Preda Andrei Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Grecu Silvia, Virga Liliana 10 30 10 50
48 Tanasa Anca Colegiul Național Iași Conea Gabriela 10 25 10 45
49 Ciocirlan Vlad Ioan Colegiul Național Iași Rotaru Elena 10 10 10 30
50 Filip Yvona Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Țibu Mirela,Grecu Silvia 10 10 10 30
51 Loghin Andrei-Ioan Colegiul Național ”Emil Racoviță” Iași Emanuela Cerchez 10 10 10 30
52 Romila Vlad Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași M.Gradinariu, O.Butnarasu 10 10 10 30
53 Tanase George Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Tufescu Lacramioara,Virga Liliana 10 10 10 30
54 Bursuc Tudor Gheorghe Colegiul Național Iași Rotaru Elena - - - - absent
55 Magheran Denis Ștefan Colegiul Național ”G. Ibrăileanu” Iași Lapteș Cristina - - - - absent


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro