home ONI 2018 ONIGim 2018 oji2018 InfONline 2018  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Iasi

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Obs.
1 Turcuman Vlad Liceul Teoretic de Informatica "Gr. Moisil" Iasi Tibu Mirela, Iuscinschi Simona 100 100 30 230 calificat
2 Antohi Robert Colegiul Național "C. Negruzzi" Iași Miron Lucia 86 42 75 203 calificat
3 Chiriac Cătălin Colegiul Național ”Emil Racoviță” Iași Marinel Șerban 68 57 10 135 calificat
4 Teodorescu Vlad-Alexandru Colegiul National Emil Racovita Iasi Marinel Serban, Emanuela Cerchez 43 57 22 122 calificat
5 Pintilie Vlad Colegiul National Emil Racovita Iasi Emanuela Cerchez 22 10 75 107
6 Atîrgovitoae Ștefan Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Ivasc C. , Butnarasu O. 21 57 22 100
7 Damian Radu Colegiul Național ”Emil Racoviță” Iași Marinel Șerban 58 10 27 95
8 Puricoi Catalin Liceul Teoretic de Informatica "Gr. Moisil" Iasi Tibu M. , Iuscinschi Simona 28 29 22 79
9 Dascălu Andrei Colegiul Național ”Emil Racoviță” Iași Marinel Șerban 28 19 30 77
10 Zaharia Mihai Colegiul National Emil Racovita Iasi Marinel Serban 10 57 10 77
11 Amarandei Matei-Alexandru Colegiul Național ”Emil Racoviță” Iași Emanuela Cerchez 38 14 22 74
12 Scînteie Gabriel-Alexandru Colegiul National Emil Racovita Iasi Emanuela Cerchez 28 10 35 73
13 Farcaș Vlad Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Ivasc C. , Butnarasu O. 38 10 22 70
14 Blăjuț Cristin Colegiul Național ”Emil Racoviță” Iași Marinel Șerban 28 19 22 69
15 Tuchiluș Vlad Colegiul National "C. Negruzzi" Iasi Miron Lucia 47 10 10 67
16 Harip Alexandru Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Ivasc C. , Butnarasu O. 23 19 22 64
17 Lipsa Ondina Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Gradinariu Mariana, Butnarasu Oana 28 10 22 60
18 Vînă Andreea Colegiul National Emil Racovita Iasi Marinel Serban, Dragos Aioanei 28 10 22 60
19 Vlad Theodor Alexandru Colegiul National Emil Racovita Iasi Emanuela Cerchez 28 10 22 60
20 Hîngănescu Leonard Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Ivasc Cornelia, Iuscinschi Simona, Tibu Mirela 27 10 22 59
21 Chiriac Victor Colegiul Național Iași Rotaru Elena 38 10 10 58
22 Urmă Irinel Liceul Teoretic de Informatica "Gr. Moisil" Iasi Ivasc C. , Maftei I. 38 10 10 58
23 Angheluș Vlad Colegiul Național ”Emil Racoviță” Iași Marinel Șerban 21 14 22 57
24 Zaborilă Andrei Liceul Teoretic de Informatica "Gr. Moisil" Iasi Gradinariu Mariana, Butnarasu Oana 28 10 18 56
25 Vătui Adrian Mihai Colegiul National Iasi Rotaru Elena 16 10 27 53
26 Ciulin Alexandru Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Gradinariu Mariana, Butnarasu Oana 28 10 10 48
27 Goanță Matei-Cosmin Colegiul Național ”Emil Racoviță” Iași Emanuela Cerchez 28 10 10 48
28 Hrițcu Ema Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Ivașc Cornelia , Maftei Ionel 28 10 10 48
29 Sotir Claudia Liceul Teoretic de Informatica "Gr. Moisil" Iasi Ivasc C. , Iuscinschi Simona, Tibu M. 28 10 10 48
30 Andriescu Andrei Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Ivașc Cornelia , Maftei Ionel 10 10 27 47
31 Căpățână Nicu Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Ivașc Cornelia , Maftei Ionel 10 10 27 47
32 Hirean Cătălin Alexandru Colegiul Național "M. Sadoveanu" Pașcani Mitrica Eduard Gabriel 10 10 27 47
33 Ifrim Andrei Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Iuscinschi Simona, Tufescu Lacramioara 10 10 27 47
34 Inculeț Bogdan Colegiul Național ”Emil Racoviță” Iași Marinel Serban 10 10 27 47
35 Ivan Alin-Constantin Liceul Teoretic "Miron Costin" Pașcani Tîrpescu Marian 10 10 27 47
36 Mihai Constantin Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Gradinariu Mariana, Butnarasu Oana 15 14 18 47
37 Sofrone Mircea Liceul Teoretic de Informatica "Gr. Moisil" Iasi Iuscinschi Simona, Tufescu Lacramioara 10 10 27 47
38 Pavel Emanuel Ioan Colegiul National "M. Sadoveanu" Pascani Mitrica Eduard Gabriel 10 14 22 46
39 Tudose Daniel Liceul Teoretic de Informatica "Gr. Moisil" Iasi Gradinariu Mariana, Butnarasu Oana 10 14 22 46
40 Grigoriu Cosmin Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Ivasc C. , Butnarasu O. 23 10 10 43
41 Grădinariu Andrei Colegiul Național "M. Sadoveanu" Pașcani Mitrică Eduard Gabriel 16 10 14 40
42 Onofrei Albert Andrei Colegiul National Iasi Rotaru Elena 15 10 14 39
43 Musteață Robert Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Iuscinschi Simona, Tufescu Lacramioara 15 10 10 35
44 Pușcașu Mădălina Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Ivașc Cornelia , Maftei Ionel 15 10 10 35
45 Tarcan Alexandru Liceul Teoretic de Informatica "Gr. Moisil" Iasi Tibu M. , Iuscinschi Simona 15 10 10 35
46 Inculeț Alexandru Colegiul Național ”Emil Racoviță” Iași Marinel Șerban 10 14 10 34
47 Tudosă Eduard Liceul Teoretic de Informatica "Gr. Moisil" Iasi Gradinariu Mariana, Butnarasu Oana 10 14 10 34
48 Șerban Mihai Colegiul National "M. Sadoveanu" Pascani Mitrica Eduard Gabriel 10 10 10 30
49 Donica Alexandru Colegiul Național Iași Sandu Gheorghe 10 10 10 30
50 Huțanu Ana Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Ivasc C. , Butnarasu O. 10 10 10 30
51 Maxim Andrei Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Ivasc C. , Iuscinschi Simona, Tibu M. 10 10 10 30
52 Sima Clara Colegiul National Emil Racovita Iasi Marinel Serban, Dragos Aioanei 10 10 10 30
53 Vornicu Ștefan Bogdan Colegiul National "M. Sadoveanu" Pascani Mitrica Eduard Gabriel 10 10 10 30
54 Chiruță Adrian Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Tibu M. , Iuscinschi Simona - - - - absent
55 Roșu Radu Andrei Colegiul Național "M. Sadoveanu" Pașcani Mitrica Eduard Gabriel - - - - absent
56 Surubaru Iustin Colegiul National Iasi Cretu Constantin - - - - absent


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro