home ONI 2018 ONIGim 2018 oji2018 InfONline 2018  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Iasi

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 12-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Obs.
1 Banu Denis Liceul Teoretic de Informatica "Gr. Moisil" Iasi Maftei Ionel, Tibu Mirela 100 100 75 275 calificat
2 Rusu Iulian Daniel Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Maftei Ionel, Tibu Mirela 96 100 79 275 calificat
3 Turcuman Horia Liceul Teoretic de Informatica "Gr. Moisil" Iasi Maftei Ionel, Tibu Mirela 15 100 75 190 calificat
4 Prohozescu Ciprian Colegiul National Emil Racovita Iasi Emanuela Cerchez 33 64 75 172 calificat
5 Cojocariu Alexandru Colegiul National Emil Racovita Iasi Emanuela Cerchez 89 14 35 138 calificat
6 Robotă Codrin Liceul Teoretic de Informatica "Gr. Moisil" Iasi Maftei Ionel, Tibu Mirela 100 10 10 120
7 Ciobanu Sebastian Liceul Teoretic de Informatica "Gr. Moisil" Iasi Ivasc Cornelia, Tibu Mirela, Acalfoaie Mihaela 68 14 27 109
8 Cornei Laura Liceul Teoretic de Informatica "Gr. Moisil" Iasi Iuscinschi Simona, Virga Liliana 33 57 10 100
9 Oloieri Alexandru Colegiul National Emil Racovita Iasi Emanuela Cerchez 43 20 35 98
10 Aluchienesei Victor Liceul Teoretic de Informatica "Gr. Moisil" Iasi Maftei Ionel, Tibu Mirela 75 10 10 95
11 Anițoaiei Teodor Colegiul National Emil Racovita Iasi Marinel Serban 43 14 35 92
12 Căprariu Alin Paul Colegiul National "C. Negruzzi" Iasi Miron Lucia 33 14 40 87
13 Tomșa Ștefan Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Losonczy Carmen, Butnarasu Oana 38 14 22 74
14 Stoica George Colegiul National Iasi Rotaru Elena 43 10 18 71
15 Albert Ramona-Georgiana Colegiul National Emil Racovita Iasi Emanuela Cerchez 33 10 27 70
16 Bălăuță Laurențiu Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Grecu Silvia 47 10 10 67
17 Crainiciuc Ștefan Călin Colegiul National Iasi Cretu Constantin 15 10 35 60
18 Apostol Ovidiu Cătalin Colegiul National "M. Sadoveanu" Pascani Vanga Minodora Brindusa 21 16 22 59
19 Vasile Alexandru Colegiul National "M. Sadoveanu" Pascani Vanga Minodora Brindusa 21 10 22 53
20 Zmuschi Shanti Colegiul Național ”G. Ibrăileanu” Iași Lapteș Cristina 10 14 27 51
21 Avram Andrei Liceul Teoretic de Informatica "Gr. Moisil" Iasi Maftei Ionel, Tibu Mirela 17 14 10 41
22 Aftanase Cosmin Liceul Teoretic de Informatica "Gr. Moisil" Iasi M.Gradinariu, O.Butnarasu 10 14 10 34
23 Miron Dorin Liceul Teoretic de Informatica "Gr. Moisil" Iasi Maftei Ionel, Ivasc Cornelia, Tibu Mirela 10 14 10 34
24 Bejan Valeriu Eusebiu Colegiul National Iasi Cretu Constantin 10 10 10 30
25 Gagea Eusebiu Liceul Teoretic de Informatica "Gr. Moisil" Iasi Ivasc Cornelia, Tibu Mirela, Acalfoaie Mihaela - - - - absent


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro