home ONI 2018 ONIGim 2018 oji2018 InfONline 2018  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Iasi

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Obs.
1 Dumitrescu Alex Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Ivasc Cornelia , Butnarasu Oana 100 38 57 195 calificat
2 Bolfă Alexandru Colegiul Național "C. Negruzzi" Iași Hadîmbu Stelian 54 75 57 186 calificat
3 Luciu Gabriel Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Tufescu Lacramioara, Virga Liliana 54 49 41 144
4 Păuleț Ștefan Colegiul Național ”Emil Racoviță” Iași Marinel Șerban, Emanuela Cerchez 54 30 57 141
5 Stoica Marian Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Maftei Ionel ,Acalfoaie Mihaela 54 49 25 128
6 Sârbu Alina Colegiul Național ”Emil Racoviță” Iași Marinel Șerban 29 40 57 126
7 Panainte Rareș Colegiul Național ”Emil Racoviță” Iași Marinel Șerban 31 26 57 114
8 Vlad Adriana Colegiul Național ”Emil Racoviță” Iași Chelariu Mihai 46 22 41 109
9 Ancuța Andrei Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Tibu Mirela,Grecu Silvia 50 30 25 105
10 Cășuneanu Ștefan Colegiul Național ”Emil Racoviță” Iași Ciobanu Nicoleta, Serban Marinel, Cerchez Emanuela 46 46 10 102
11 Cantea Carmina Viviana Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Tibu Mirela,Grecu Silvia 46 14 41 101
12 Zamfir Ștefan Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Tufescu Lăcrămioara, Virgă Liliana 46 14 41 101
13 Năstase Ștefan Alexandru Colegiul Național "C. Negruzzi" Iași Hadîmbu Stelian 50 30 10 90
14 Enea Victor-Robert Colegiul Național ”Emil Racoviță” Iași Chelariu Mihai 50 10 27 87
15 Iftode Vlad George Colegiul Național "C. Negruzzi" Iași Miron Lucia 19 26 41 86
16 Pusnei Victor Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Ivasc Cornelia , Butnarasu Oana 50 26 10 86
17 Baroncea Andrei Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Maftei Ionel ,Acălfoaie Mihaela 50 10 25 85
18 Tamaș Luca Ștefan Colegiul Național "C. Negruzzi" Iași Miron Lucia 43 30 10 83
19 Leuștean Ștefan Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Tufescu Lacramioara, Virga Liliana 46 10 25 81
20 Tudurache Teodora-Otilia Colegiul Național ”Emil Racoviță” Iași Chelariu Mihai 29 10 41 80
21 Adonicioaie Carla Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Tibu Mirela,Grecu Silvia 19 14 41 74
22 Țăbârnă Andrei Colegiul Național "C. Negruzzi" Iași Miron Lucia 46 14 10 70
23 Nechita Vlad Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Ivasc Cornelia , Butnarasu Oana 19 10 41 70
24 Panțiru Diana Colegiul Național ”Emil Racoviță” Iași Marinel Șerban 50 10 10 70
25 Proca Victor Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Ivasc Cornelia , Butnarasu Oana 35 10 25 70
26 Roman Cristian Colegiul Național Iași Conea Gabriela 46 14 10 70
27 Pletosu Răzvan Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Ivasc Cornelia , Butnarasu Oana 46 10 10 66
28 Vasilache Radu Colegiul Național ”Emil Racoviță” Iași Marinel Șerban 10 10 41 61
29 Ignat Vlad Colegiul Național Iași Conea Gabriela 40 10 10 60
30 Zamfir Corneliu Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Grecu Silvia 40 10 10 60
31 Pădurariu Robert Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Grecu Silvia 23 10 25 58
32 Popoveniuc Cezar Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Ivasc Cornelia , Butnarasu Oana 15 18 25 58
33 Ciobanu Marcu-Ioan Colegiul Național ”Emil Racoviță” Iași Chelariu Mihai 31 10 10 51
34 Tescu Tudor Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Tibu Mirela,Grecu Silvia 31 10 10 51
35 Stoica Tedy Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Ivasc Cornelia , Butnarasu Oana 28 10 10 48
36 Peiu Dragoș Colegiul Național ”Emil Racoviță” Iași Marinel Șerban 25 10 10 45
37 Hrebenciuc Alexandru Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Ivasc Cornelia , Butnarasu Oana 23 10 10 43
38 Grosu Victor Liceul Teoretic "Dimitrie Cantemir" Iasi Anca Uriciuc 22 10 10 42
39 Munteanu Adrian Marius Colegiul Național "C. Negruzzi" Iași Miron Lucia 19 10 10 39
40 Pleșcan Bogdan Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Grecu Silvia 19 10 10 39
41 Gândilă Teodor-Ilie Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Maftei Ionel ,Acalfoaie Mihaela 15 10 10 35
42 Chiriac Mihai Liceul Teoretic de Informatică "Gr. Moisil" Iași Gradinariu Mariana, Tufescu Lacramioara 10 10 10 30
43 Gălățanu Marco-Ionuț Colegiul Național ”Emil Racoviță” Iași Chelariu Mihai 10 10 10 30
44 Nestor Maria Colegiul Național "M. Sadoveanu" Pașcani Mitrica Eduard Gabriel 10 10 10 30
45 Duca Alina Liceul Teoretic "Miron Costin" Pașcani Coșniță Emilia-Felicia - - - - absent
46 Luca Ștefan Colegiul Național "C. Negruzzi" Iași Miron Lucia - - - - absent


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro