home ONI 2018 ONIGim 2018 oji2018 InfONline 2018  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Maramures

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Obs.
1 Fernea Dan-Tudor Colegiul Național „Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Boboșan Raluca 100 45 70 215 calificat
2 Tomoiaga Mihai Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Belbe Maria, Mărieș Iuliana 95 45 40 180 calificat
3 Profeanu Teodor Colegiul Național "Vasile Lucaciu" Baia Mare Diaconescu Adriana 80 30 40 150
4 Țiplea  Ștefan Alexandru Colegiul Național „Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Boboșan Raluca, Roșca Ovidiu 100 30 15 145
5 Becsi Paul Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Belbe Maria 85 10 50 145
6 Mota Andrei Colegiul Național "Vasile Lucaciu" Baia Mare Maidan Alin, Albu Dumitru 100 30 10 140
7 Ciocan Florin Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Pintescu Alina, Kalmar Violeta 60 30 40 130
8 Grigorescu Andrei Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Pintescu Alina, Kalmar Violeta 35 30 40 105
9 Chiuzbăian Rareș Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Pintescu Alina 45 10 40 95
10 Varga Marcel Colegiul Național „Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Boboșan Raluca 10 40 40 90
11 Corneștean Jasmina Loretta Colegiul Național „Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Boboșan Raluca 15 30 40 85
12 Mihai Rareș Daniel Colegiul Național „Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Boboșan Raluca 10 35 40 85
13 Petrişor Alex-Daniel Colegiul Național "Vasile Lucaciu" Baia Mare Maidan Alin, Albu Dumitru 30 10 40 80
14 Olaru Daniel Liceul Teoretic "Petru Rareș" Târgu Lăpuș Chindriș Liviu Ion 20 10 40 70
15 Cardoș Cătălin Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Belbe Maria, Mărieș Iuliana 10 10 40 60
16 Munteanu Mihai Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Pintescu Alina, Pop Paul Petrică 10 10 40 60
17 Pop Iosua Colegiul Național "Vasile Lucaciu" Baia Mare Maidan Alin, Albu Dumitru 10 10 40 60
18 Codrea Andrei-Cristian Colegiul Național „Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Boboșan Raluca 10 30 10 50
19 Tulici Francisc Colegiul Național "Vasile Lucaciu" Baia Mare Maidan Alin, Albu Dumitru 10 30 10 50
20 Botiș George Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Pintescu Alina, Kalmar Violeta 10 10 10 30
21 Chindriș Paul Liceul Teoretic "Petru Rareș" Târgu Lăpuș Chindriș Liviu Ion 10 10 10 30
22 Horț Mihai Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Pintescu Alina 10 10 10 30
23 Moș Diana-Cristina Colegiul Național "Vasile Lucaciu" Baia Mare Diaconescu Adriana 10 10 10 30
24 Pop Anton Vasile Liceul Teoretic "Emil Racoviță" Baia Mare Muntean Rareș Mircea 10 10 10 30
25 Zaharie Andrei Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Belbe Maria, Mărieș Iuliana 10 10 10 30


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro