home ONI 2018 ONIGim 2018 oji2018 InfONline 2018  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Maramures

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Obs.
1 Cotârlan Codrin Colegiul Național „Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Burcuș Andrea, Roșca Ovidiu 86 57 75 218 calificat
2 Dicu Dan Alexandru Colegiul Național „Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Burcuș Andrea 100 10 22 132 calificat
3 Stepan Dacian Marian Colegiul Național „Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Burcuș Andrea 38 52 18 108 calificat
4 Mașlinca Mihai Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Pintescu Alina, Contraș Diana 42 39 18 99
5 Boga Titus Nicolae Liceul Teoretic "Petru Rareș", Targu Lăpuș Miholca Cristian Claudiu 22 10 55 87
6 Diaconescu Mălina Colegiul Național "Vasile Lucaciu" Baia Mare Filip Adela, Diaconescu Adriana 37 14 22 73
7 Ianoș Raul Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Pintescu Alina, Contraș Diana, Coroiu Mircea, Maidan Alin, Albu Dumitru 33 14 22 69
8 Țiplea Ionuț Colegiul Național „Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Burcuș Andrea 33 10 22 65
9 Tătăran Ștefan Colegiul Național "Vasile Lucaciu" Baia Mare Albu Dumitru, Maidan Alin 16 14 26 56
10 Mih Mara Ioana Colegiul Național „Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Burcuș Andrea, Bodnariuc Dănuț 21 10 22 53
11 Silinc Mihai Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Kalmar Violeta 33 10 10 53
12 Filip Rareș Iulian Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Kalmar Violeta 15 14 22 51
13 Roșca Paul Colegiul Național "Vasile Lucaciu" Baia Mare Albu Dumitru, Maidan Alin 10 14 26 50
14 Mocsi Daniel Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Contraș Diana, Kalmar Violeta, Coroiu Mircea 16 10 22 48
15 Moldovan Andrei Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Contraș Diana, Kalmar Violeta, Coroiu Mircea 28 10 10 48
16 Mardar Paul Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Kalmar Violeta 15 10 22 47
17 Onea Alin Ovidiu Colegiul Național "Vasile Lucaciu" Baia Mare Albu Dumitru, Maidan Alin 10 14 22 46
18 Pop Cătălin Ionuț Colegiul Național "Vasile Lucaciu" Baia Mare Albu Dumitru, Maidan Alin 22 10 14 46
19 Bonea Radu Colegiul Național "Vasile Lucaciu" Baia Mare Filip Adela, Maidan Alin, Albu Dumitru 20 14 10 44
20 Bledea Dragoș Ioan Colegiul Național „Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Burcuș Andrea, Bodnariuc Dănuț 23 10 10 43
21 Szász-Váradi Gergő Liceul Teoretic Németh László Madarassy Kinga 10 14 19 43
22 Baczur Richard Colegiul Național "Vasile Lucaciu" Baia Mare Filip Adela 10 10 22 42
23 Leșe Doru Călin Liceul Teoretic "Petru Rareș", Târgu Lăpuș Miholca Cristian Claudiu 10 19 10 39
24 Kaszta Tamás Liceul Teoretic Németh László Madarassy Kinga 16 10 10 36
25 Șuteu Ionuț Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Contraș Diana, Kalmar Violeta, Coroiu Mircea, Maidan Alin, Albu Dumitru 15 10 10 35
26 Sălsigan Răzvan Colegiul Național "Vasile Lucaciu" Baia Mare Filip Adela, Maidan Alin, Albu Dumitru 10 14 10 34
27 Breaz George-Ioan Colegiul Național "Vasile Lucaciu" Baia Mare Mureșan Ioana Claudia 10 10 10 30
28 Muresan Ioan Alexandru Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Kalmar Violeta 10 10 10 30
29 Petrut Andreea Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Kalmar Violeta 10 10 10 30
30 Szeleczki Patrick George Colegiul Național "Vasile Lucaciu" Baia Mare Albu Dumitru, Maidan Alin 10 10 10 30
31 Tițoi Valentin Gabriel Colegiul Național "Vasile Lucaciu" Baia Mare Albu Dumitru, Maidan Alin 10 10 10 30


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro