home ONI 2018 ONIGim 2018 oji2018 InfONline 2018  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Maramures

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Obs.
1 Lazăr Laurențiu Colegiul Național „Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Bodnariuc Dănuț, Roșca Ovidiu, Trîmbițaș Tiberiu Petru 100 91 10 201 calificat
2 Teglaș Bogdan Colegiul Național „Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Bodnariuc Dănuț 46 10 41 97
3 Treista Georgiana Colegiul Național „Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Bodnariuc Dănuț 58 26 10 94
4 Herzal Radu Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Pintescu Alina 43 22 10 75
5 Romanov Adrian Colegiul Național „Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Boboșan Raluca 46 10 10 66
6 Tulbure Claudiu Teofil Colegiul Național "Vasile Lucaciu" Baia Mare Maidan Alin, Albu Dumitru 28 10 10 48
7 Bonyhai Alexandru Ștefan Colegiul Naţional \"Gheorghe Şincai\" Baia Mare Kalmar Violeta, Belbe Maria, Muntean Rareș 23 10 10 43
8 Rus Ioan Vasile Colegiul Naţional \"Gheorghe Şincai\" Baia Mare Coroiu Mircea, Călin Laura, Muntean Rareș 20 10 10 40
9 Bonto Iulia-Andrada Colegiul Național "Vasile Lucaciu" Baia Mare Mureșan Ioana Claudia, Bonto Alina, Albu Dumitru 19 10 10 39
10 Hojda Matei Andrei Liceul Teoretic "Petru Rareș" Târgu Lăpuș Chindriș Liviu Ion 19 10 10 39
11 Ivanciuc Dragoș Colegiul Național „Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Bodnariuc Dănuț 19 10 10 39
12 Burzo Paul Aurelian Liceul Teoretic "Petru Rareș" Târgu Lăpuș Chindriș Liviu Ion 18 10 10 38
13 Schiau Alex Mihai Colegiul Național "Vasile Lucaciu" Baia Mare Maidan Alin, Albu Dumitru 15 10 10 35
14 Avram Darius Colegiul Național "Vasile Lucaciu" Baia Mare Mureșan Ioana Claudia, Albu Dumitru 14 10 10 34
15 But Andrei Alexandru Colegiul Naţional \"Gheorghe Şincai\" Baia Mare Coroiu Mircea, Călin Laura, Muntean Rareș 10 10 10 30
16 Mariș Radu Ioan Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Coroiu Mircea, Călin Laura 10 10 10 30
17 Muntean Simon Colegiul Național „Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Bodnariuc Dănuț 10 10 10 30
18 Popan Minodora-Anamaria Colegiul Național "Vasile Lucaciu" Baia Mare Mureșan Ioana Claudia, Albu Dumitru 10 10 10 30


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro