home ONI 2018 ONIGim 2018 oji2018 InfONline 2018  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Mures

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Obs.
1 Sirbu Vlad Colegiul National "Unirea" Tirgu Mures HLO, Marginean Manuela 100 80 70 250 calificat
2 Oprea Tereza Colegiul National "Unirea" Tirgu Mures Marginean Manuela 100 60 70 230 calificat
3 Izsak Attila Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tirgu-Mures Ignat Anna 100 10 40 150
4 Derzsi Daniel Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tirgu-Mures Ignat Anna 60 45 40 145
5 Jircan Alexandru Colegiul National "Unirea" Tirgu Mures Marginean Manuela 100 25 10 135
6 Racheriu Nicolae Colegiul National "Alexandru Papiu Ilarian" Tirgu Mures Gorea Claudiu-Cristian 15 45 40 100
7 Cojocaru Vicentiu Colegiul National "Unirea" Tirgu Mures HLO, Marginean Manuela 35 10 40 85
8 Moldovan Radu Colegiul National "Unirea" Tirgu Mures Marginean Manuela 10 35 40 85
9 Bentea Bogdan Colegiul National "Unirea" Tirgu Mures HLO, Marginean Manuela 10 30 40 80
10 Demian Adrian Colegiul National "Unirea" Tirgu Mures Marginean Manuela 10 30 40 80
11 Molnar Krisztian Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tirgu-Mures Ignat Anna 45 10 25 80
12 Radu Darius Colegiul National "Unirea" Tirgu Mures Marginean Manuela 10 30 40 80
13 Kelemen Nandor Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tirgu-Mures Ignat Anna 10 15 40 65
14 Balazs-Fulop Matyas Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tirgu-Mures Ignat Anna 10 10 40 60
15 Mozsa Attila Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tirgu-Mures Ignat Anna 10 40 10 60
16 Saimac Claudiu Adrian Colegiul National "Alexandru Papiu Ilarian" Tirgu Mures Gorea Claudiu-Cristian 10 10 40 60
17 Turturica Dorin Colegiul National "Unirea" Tirgu Mures HLO, Marginean Manuela 10 40 10 60
18 Kovacs Paul Colegiul National "Unirea" Tirgu Mures HLO, Marginean Manuela 10 30 10 50
19 Florea Ciprian Colegiul National "Alexandru Papiu Ilarian" Tirgu Mures Gorea Claudiu-Cristian 10 25 10 45
20 Zolyomi Arpad Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tirgu-Mures Ignat Anna 15 10 10 35
21 Fit Alexandru Liceul Tehnologic "Lucian Blaga" Reghin Silaghi Lucian 10 10 10 30
22 Huciu Iris Colegiul National "Unirea" Tirgu Mures Marginean Manuela 10 10 10 30
23 Palasan Rares Colegiul National "Mircea Eliade" Sighisoara Tarta-Moga Viorel 10 10 10 30
24 Puscas Sorana Liceul Tehnologic "Lucian Blaga" Reghin Silaghi Lucian 10 10 10 30
25 Savu Sergiu Colegiul National "Unirea" Tirgu Mures Marginean Manuela 10 10 10 30
26 Magdo Lehel Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tirgu-Mures Ignat Anna - - - - absent
27 Precup Horea Colegiul National "Unirea" Tirgu Mures HLO, Marginean Manuela - - - - absent


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro