home ONI 2018 ONIGim 2018 oji2018 InfONline 2018  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Mures

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Obs.
1 Vlasiu Flavius Colegiul National "Unirea" Tirgu Mures HLO, Marginean Manuela 100 14 22 136 calificat
2 Mera Mihai Colegiul National "Alexandru Papiu Ilarian" Tirgu Mures HLO, Bogdan Sanda 86 14 22 122 calificat
3 Sopterean Andrei Liceul Tehnologic Nr.1 Ludus HLO, Botezan Claudia 64 14 10 88 calificat
4 Petca Daria Colegiul National "Unirea" Tirgu Mures HLO, Marginean Manuela 28 42 10 80 calificat
5 Muth Andrei Colegiul National "Unirea" Tirgu Mures HLO, Marginean Manuela 28 14 35 77
6 Lixandru Calin Colegiul National "Unirea" Tirgu Mures HLO, Marginean Manuela 33 19 22 74
7 Vasiesiu Victor Colegiul National "Unirea" Tirgu Mures HLO, Marginean Manuela 22 15 27 64
8 Chis Ionel Colegiul National "Unirea" Tirgu Mures HLO, Marginean Manuela 23 10 22 55
9 Chiorean Raul Colegiul National "Unirea" Tirgu Mures HLO, Marginean Manuela 21 10 22 53
10 Szekely Szilard- Lehel Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tirgu-Mures HLO, Fejer Magdolna 28 14 10 52
11 Clotan Andrei Colegiul National "Mircea Eliade" Sighisoara Tarta-Moga Viorel 28 10 10 48
12 Pap Kristof- Peter Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tirgu-Mures Fejer Magdolna 28 10 10 48
13 Vasiliu Dragos Colegiul National "Alexandru Papiu Ilarian" Tirgu Mures Gorea Claudiu-Cristian 10 14 22 46
14 Gardner Mark- Arpad Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tirgu-Mures HLO, Fejer Magdolna 16 19 10 45
15 Marginean Ioan-Cristian Colegiul National "Unirea" Tirgu Mures HLO, Marginean Manuela 21 14 10 45
16 Birtalan Istvan Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tirgu-Mures HLO, Fejer Magdolna 10 10 22 42
17 Pilcă Tudor Sergiu Liceul Tehnologic "Petru Maior" Reghin HLO, Simon Maria Magdolna 10 14 18 42
18 Tant Rares Colegiul National "Mircea Eliade" Sighisoara Tarta-Moga Viorel 10 10 22 42
19 Gall Botond Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tirgu-Mures Fejer Magdolna 17 10 10 37
20 Beres Attila Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tirgu-Mures Fejer Magdolna 10 14 10 34
21 Cristea Muller Haris Liceul Tehnologic "Petru Maior" Reghin HLO, Simon Maria Magdolna 10 10 10 30
22 Harsan Mihnea Colegiul National "Unirea" Tirgu Mures HLO, Marginean Manuela 10 10 10 30
23 Kristof Bertalan Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tirgu-Mures Fejer Magdolna 10 10 10 30
24 Nagy Krisztian- Endre Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tirgu-Mures HLO, Fejer Magdolna 10 10 10 30
25 Oprea Stefan Liceul Tehnologic "Petru Maior" Reghin HLO, Simon Maria Magdolna 10 10 10 30


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro