home ONI 2018 ONIGim 2018 oji2018 InfONline 2018  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Mures

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Obs.
1 Dee-Lukacs Andras Gergely Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tirgu-Mures HLO, Jakab Irma-Tunde 50 10 57 117 calificat
2 Huza Damian Colegiul National "Unirea" Tirgu Mures Marginean Manuela 46 10 57 113 calificat
3 Babos David Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tirgu-Mures HLO, Jakab Irma-Tunde 40 14 41 95
4 Iortoman Alex Septimius Colegiul National "Alexandru Papiu Ilarian" Tirgu Mures Gorea Claudiu-Cristian 46 14 31 91
5 Serban Sebastian Colegiul National "Unirea" Tirgu Mures Marginean Manuela 46 34 10 90
6 Hategan Vlad Liceul Tehnologic Nr.1 Ludus HLO, Botezan Claudia 37 10 41 88
7 Miko Agnes-Anna Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tirgu-Mures HLO, Jakab Irma-Tunde 20 10 57 87
8 Iliescu Alexia Colegiul National "Unirea" Tirgu Mures Marginean Manuela 46 26 10 82
9 Balog Emese Liceul Teoretic \"Bolyai Farkas\" Tirgu-Mures Jakab Irma-Tunde 38 10 25 73
10 Lazar Vlad Colegiul National "Unirea" Tirgu Mures Marginean Manuela 40 18 10 68
11 Morar Cosmin-Andrei Liceul Tehnologic "Lucian Blaga" Reghin HLO, Cazan Minodora 28 14 25 67
12 Florea Bianca Maria Colegiul National "Alexandru Papiu Ilarian" Tirgu Mures HLO, Gorea Claudiu-Cristian 31 10 25 66
13 Furdui Cristian Gabriel Colegiul National "Alexandru Papiu Ilarian" Tirgu Mures Gorea Claudiu-Cristian 46 10 10 66
14 Cristea Raul Colegiul National "Unirea" Tirgu Mures Marginean Manuela 43 10 10 63
15 Moldovan Andrei Colegiul National "Unirea" Tirgu Mures Marginean Manuela 43 10 10 63
16 Racoti Stelian Colegiul National "Alexandru Papiu Ilarian" Tirgu Mures Gorea Claudiu-Cristian 28 10 25 63
17 Boamba Ovidiu Colegiul National "Unirea" Tirgu Mures Marginean Manuela 22 30 10 62
18 Popa Carla Colegiul National "Unirea" Tirgu Mures Marginean Manuela 37 14 10 61
19 Kurcsi Norbert Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tirgu-Mures Jakab Irma-Tunde 40 10 10 60
20 Todoran Diana Colegiul National "Unirea" Tirgu Mures HLO, Marginean Manuela 40 10 10 60
21 Nagy Szabolcs Liceul Teoretic \"Bolyai Farkas\" Tirgu-Mures Jakab Irma-Tunde 31 10 10 51
22 Sipos Szilard Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tirgu-Mures Balazs Katalin 31 10 10 51
23 Anton Raluca Colegiul National "Unirea" Tirgu Mures Marginean Manuela 19 14 10 43
24 Diaconu Paul Colegiul National "Mircea Eliade" Sighisoara Lupsor Leontin 20 10 10 40
25 Matea Augustin Ioan Colegiul National "Alexandru Papiu Ilarian" Tirgu Mures Gorea Claudiu-Cristian 18 10 10 38
26 Szilagyi Sandor Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tirgu-Mures HLO, Jakab Irma-Tunde 13 10 10 33
27 Koncz Hunor Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tirgu-Mures Balazs Katalin 10 10 10 30
28 Lukas Erich Adrian Colegiul National "Alexandru Papiu Ilarian" Tirgu Mures Gorea Claudiu-Cristian 10 10 10 30
29 Marginean Darius Colegiul National "Alexandru Papiu Ilarian" Tirgu Mures Gorea Claudiu-Cristian 10 10 10 30
30 Marginean Alexandra Maria Colegiul National "Alexandru Papiu Ilarian" Tirgu Mures Gorea Claudiu-Cristian 10 10 10 30
31 Miculi Diana Colegiul National "Unirea" Tirgu Mures Marginean Manuela 10 10 10 30
32 Moldovan Rares Nicolae Colegiul National "Alexandru Papiu Ilarian" Tirgu Mures Gorea Claudiu-Cristian 10 10 10 30
33 Musat Alin Colegiul National "Alexandru Papiu Ilarian" Tirgu Mures Gorea Claudiu-Cristian 10 10 10 30
34 Naznean Narcis Laurentiu Colegiul National "Alexandru Papiu Ilarian" Tirgu Mures Gorea Claudiu-Cristian 10 10 10 30
35 Pop Claudia Liceul Tehnologic \"Lucian Blaga\" Reghin Cazan Minodora 10 10 10 30
36 Popa Rares Colegiul National "Alexandru Papiu Ilarian" Tirgu Mures Gorea Claudiu-Cristian 10 10 10 30
37 Radu Gloria Alexia Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tirgu-Mures HLO, Jakab Irma-Tunde 10 10 10 30
38 Salagean Briana Colegiul National \"Unirea\" Tirgu Mures Marginean Manuela 10 10 10 30
39 Sita Larisa Elena Colegiul National "Alexandru Papiu Ilarian" Tirgu Mures Gorea Claudiu-Cristian 10 10 10 30
40 Szoverfi Matyas-Mozes Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tirgu Mures Balazs Katalin 10 10 10 30
41 Kovacs Apolonia-Leona Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tirgu-Mures Jakab Irma-Tunde - - - - absent
42 Liebhart Diana Cristina Colegiul National "Alexandru Papiu Ilarian" Tirgu Mures Mailat Ildiko - - - - absent
43 Siko Debora Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tirgu-Mures HLO, Jakab Irma-Tunde - - - - absent
44 Suciu Aksza Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tirgu-Mures Jakab Irma-Tunde - - - - absent
45 Szekeres Kinga Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tirgu-Mures Jakab Irma-Tunde - - - - absent
46 Viorel Alexandra Colegiul National "Mircea Eliade" Sighisoara Lupsor Leontin - - - - absent


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro