home ONI 2018 ONIGim 2018 oji2018 InfONline 2018  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Neamt

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Obs.
1 Dăscălescu Ștefan-Cosmin Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț Manolache Gheorghe 100 80 70 250 calificat
2 Ciută Andrei-Călin Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț Manolache Gheorghe 100 15 40 155 calificat
3 Radu Matei Colegiul Național „Petru Rareș” Piatra-Neamț Mareș Carmen 95 45 10 150
4 Lazăr Alexandru-Constantin Colegiul Național „Roman-Vodă” Roman Moldovanu Florin 45 30 40 115
5 Capmare Alex Mihai Colegiul Național „Roman-Vodă” Roman Moldovanu Florin 40 30 40 110
6 Budacă Marius-Andrei Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț Blaga Gabriela 30 45 10 85
7 Pericică Iustin Colegiul Național „Roman-Vodă” Roman Moldovanu Florin 45 30 10 85
8 Bălănici Andrei-Daniel Colegiul Național „Ștefan cel Mare” Tg. Neamț Radu Dragoș-Neculai 10 45 10 65
9 Socea Teodor Colegiul Național „Petru Rareș” Piatra-Neamț Mareș Carmen 10 30 10 50
10 Bîrjovanu Matei Colegiul Național „Petru Rareș” Piatra-Neamț Mareș Carmen 10 10 10 30
11 Dumitru Ștefan Colegiul Național „Petru Rareș” Piatra-Neamț Mareș Carmen 10 10 10 30
12 Luca David Colegiul Național „Petru Rareș” Piatra-Neamț Mareș Carmen 10 10 10 30
13 Mitrofan Ioan-Alexandru Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț Andone Elena 10 10 10 30
14 Cucu Ioan-Puiu Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț Andone Elena - - - - absent
15 Duliba Ruben Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț Andone Elena - - - - absent
16 Munteanu Ștefan Colegiul Național „Petru Rareș” Piatra-Neamț Mareș Carmen - - - - absent


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro