home ONI 2018 ONIGim 2018 oji2018 InfONline 2018  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Salaj

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Obs.
1 COTOR Andrei Colegiul Naţional "Silvania" Zalău MORAR Florin 62 100 100 262 calificat
2 POP Alex-Nicolae Colegiul Naţional "Silvania" Zalău MORAR Florin 43 76 57 176 calificat
3 SÎRBU Alexandru Paul Colegiul Naţional "Silvania" Zalău MORAR Florin 30 30 41 101
4 NEGREAN Victor Colegiul Naţional "Silvania" Zalău VLAICU Cristina 32 10 57 99
5 LAZAR Cătălin Mihai Colegiul Naţional "Silvania" Zalău MORAR Florin, MUNTEAN Alina 26 10 41 77
6 SZERI Jozsef Colegiul Naţional "Silvania" Zalău BODA Szilard 19 39 10 68
7 MĂRCUŞ F. Paul-Florin Colegiul Tehnic"Alesandru Papiu Ilarian" Zalău IONESCU Ioana 43 14 10 67
8 FARCAŞ I. Vasile-Isai Colegiul Tehnic"Alesandru Papiu Ilarian" Zalău IONESCU Ioana, 46 10 10 66
9 FLORE M.I. Paul-Mihai Colegiul Tehnic"Alesandru Papiu Ilarian" Zalău IONESCU Ioana 46 10 10 66
10 PĂUŞAN Dragos Horia Colegiul Naţional "Silvania" Zalău MORAR Florin 46 10 10 66
11 OPRIŞ Vlad Ionel Colegiul Naţional "Silvania" Zalău MORAR Florin 19 14 25 58
12 MOLDOVAN Marius Colegiul Naţional "Simion Bărnuţiu" Şimleu Silvaniei VASIL Otilia 19 10 10 39
13 VELŢAN C.S. Vlad Colegiul Tehnic"Alesandru Papiu Ilarian" Zalău CRIŞAN Simona 19 10 10 39
14 SABADOŞ V.S. Dan Colegiul Tehnic"Alesandru Papiu Ilarian" Zalău CRIŞAN Simona 16 10 10 36
15 IGNATIUC Mircea Andrei Colegiul Naţional "Simion Bărnuţi\" Şimleu Silvaniei VASIL Otilia 10 10 10 30
16 INOCAN Sergiu Colegiul Naţional "Simion Bărnuţiu" Şimleu Silvaniei VASIL Otilia 10 10 10 30
17 POPA I. Natan-Daniel Colegiul Tehnic"Alesandru Papiu Ilarian" Zalău IONESCU Ioana, GAVRIŞ Loredana 10 10 10 30
18 DOMOKOS Krisztián Liceul Reformat "Wesselenyi" Zalău BÓDIS Klára - - - - absent
19 FEHÉR Dávid Benjámin Liceul Reformat "Wesselenyi" Zalău BÓDIS Klára - - - - absent
20 SÎRCA Florentina Colegiul Naţional "Simion Bărnuţiu" Şimleu Silvaniei VASIL Otilia - - - - absent


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro