home ONI 2018 ONIGim 2018 oji2018 InfONline 2018  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Satu-Mare

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Obs.
1 Lieb Hanna Colegiul Național "Kölcsey Ferenc" Satu Mare Demeter Csaba, Pătcaș Csaba 100 30 40 170
2 Terebeș Liviu Cristian Colegiul Național "Mihai Eminescu" Satu Mare/CJE Satu Mare Șandor Nicoleta, Lőkös Annamária 100 30 40 170 calificat
3 Marciuc Ștefania Anca Colegiul Național "Mihai Eminescu" Satu Mare Șandor Nicoleta 85 30 40 155
4 Lazăr Răzvan Andrei Colegiul Național "Mihai Eminescu" Satu Mare Șandor Nicoleta 35 30 70 135
5 David Dan Ioan Colegiul Național "Mihai Eminescu" Satu Mare Șandor Nicoleta 10 10 65 85
6 Zvunka Lorena Colegiul Național "Ioan Slavici" Satu Mare Lőkös Annamária 10 35 40 85
7 Botos Dávid Colegiul Național "Kölcsey Ferenc" Satu Mare Demeter Csaba 25 10 40 75
8 Tóth Dávid Colegiul Național "Kölcsey Ferenc" Satu Mare Demeter Csaba 10 20 40 70
9 Pop Bogdan Ioan Colegiul Național "Mihai Eminescu" Satu Mare Șandor Nicoleta 10 10 40 60
10 Roșioru Teodor Valentin Colegiul Național "Mihai Eminescu" Satu Mare Șandor Nicoleta 10 10 40 60
11 Stan Ioana Ligia Colegiul Național "Mihai Eminescu" Satu Mare Șandor Nicoleta 10 10 40 60
12 Știrbu Vlad Florin Colegiul Național "Mihai Eminescu" Satu Mare Șandor Nicoleta 10 30 10 50
13 Dan Alexandru Mihai Colegiul Național "Ioan Slavici" Satu Mare Lőkös Annamária 30 10 10 50
14 Danciu Alexandru-Mihai Liceul Teoretic Carei Laslo Ion 30 10 10 50
15 Gavriș Antoniu Raul Colegiul Național "Mihai Eminescu" Satu Mare/CJE Satu Mare Șandor Nicoleta, Lőkös Annamária 10 25 10 45
16 Bartha Mate Liceul Teoretic Carei Gozner Robert 10 10 10 30
17 Bontea David-Gabriel Liceul Teoretic Carei Laslo Ion 10 10 10 30
18 Coman Emanuel Colegiul Național "Ioan Slavici" Satu Mare Lőkös Annamária 10 10 10 30
19 Czier Norbert Liceul Teoretic Carei Gozner Robert 10 10 10 30
20 Fleisz Marton Liceul Teoretic Carei Gozner Robert 10 10 10 30
21 Guiaș Adrian Florin Colegiul Național "Ioan Slavici" Satu Mare Lőkös Annamária 10 10 10 30
22 Lokos Aron Liceul Teoretic Carei Gozner Robert 10 10 10 30
23 Moșneguțu Cătălin Colegiul Național "Ioan Slavici" Satu Mare Lőkös Annamária 10 10 10 30
24 Pallai Hunor Colegiul Național "Kölcsey Ferenc" Satu Mare Demeter Csaba 10 10 10 30
25 Pop Ioan Colegiul Național "Ioan Slavici" Satu Mare Lőkös Annamária 10 10 10 30
26 Racz Bence Liceul Teoretic Carei Gozner Robert 10 10 10 30
27 Schuller Peter Liceul Teoretic Carei Gozner Robert 10 10 10 30
28 Tepfhenhart Barbara Colegiul Național "Mihai Eminescu" Satu Mare/CJE Satu Mare Șandor Nicoleta, Lőkös Annamária 10 10 10 30
29 Kajtár Ákos Colegiul Național "Kölcsey Ferenc" Satu Mare Demeter Csaba - - - - absent
30 Kristo Mark-Konrad Liceul Teoretic Carei Laslo Ion - - - - absent
31 Morar Antonio Axel Colegiul Național "Mihai Eminescu" Satu Mare/CJE Satu Mare Șandor Nicoleta, Lőkös Annamária - - - - absent


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro