home ONI 2018 ONIGim 2018 oji2018 InfONline 2018  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Satu-Mare

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Obs.
1 Nagy Roland Liceul Teoretic Carei Laslo Ion 75 14 10 99 calificat
2 Tempfli Levente Colegiul Național "Kölcsey Ferenc" Satu Mare Demeter Csaba 23 14 50 87
3 Vîlceanu Ovidiu Mihai Colegiul Național "Mihai Eminescu" Satu Mare Șandor Nicoleta 28 19 27 74
4 Ghetina Vlad Cristian Grigore Colegiul Național "Mihai Eminescu" Satu Mare Șandor Nicoleta 28 10 27 65
5 Ciocotisan Raul-Cosmin Liceul Teoretic Carei Laslo Ion 37 10 10 57
6 Brănișteanu Bogdan Ciprian Colegiul Național "Mihai Eminescu" Satu Mare Șandor Nicoleta 23 10 22 55
7 Pap Catalin-Dacian Liceul Teoretic Carei Laslo Ion 10 19 22 51
8 Andercou Alexandru Colegiul Național "Ioan Slavici" Satu Mare Lőkös Annamária 10 10 22 42
9 Kis Áron Colegiul Național "Kölcsey Ferenc" Satu Mare Demeter Csaba 10 10 22 42
10 Cosma Eduard Colegiul Național "Mihai Eminescu" Satu Mare Șandor Nicoleta 17 10 10 37
11 Meszaros Vasile-Daniel Colegiul Național "Ioan Slavici" Satu Mare Lőkös Annamária 16 10 10 36
12 Ianosi Patrik-Gabriel Liceul Teoretic Carei Laslo Ion 10 14 10 34
13 Podină Tudor Colegiul Național "Mihai Eminescu" Satu Mare Șandor Nicoleta 10 14 10 34
14 Ghiriti Edmond Colegiul Național "Kölcsey Ferenc" Satu Mare Demeter Csaba 10 10 10 30
15 Lázár Dávid Colegiul Național "Kölcsey Ferenc" Satu Mare Demeter Csaba 10 10 10 30
16 Maier-Kurpé Ervin Colegiul Național "Kölcsey Ferenc" Satu Mare Demeter Csaba 10 10 10 30
17 Mudela Petra Colegiul Național "Kölcsey Ferenc" Satu Mare Demeter Csaba 10 10 10 30


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro