home ONI 2018 ONIGim 2018 oji2018 InfONline 2018  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Satu-Mare

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 12-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Obs.
1 Maxim Georgiana Colegiul Național "Mihai Eminescu" Satu Mare Durla Elenita 33 14 22 69 calificat
2 Takács Darius Colegiul Național "Ioan Slavici" Satu Mare Lőkös Annamária 33 14 10 57
3 Olah Istvan Liceul Teoretic Carei Laslo Ion 33 10 10 53
4 Kulcsár István Dániel Colegiul Național "Kölcsey Ferenc" Satu Mare Kui Rita, Bálint Zsuzsa 10 10 31 51
5 Lenghel Raluca Colegiul Național "Mihai Eminescu" Satu Mare Durla Elenita 28 10 10 48
6 Andor Flaviu Colegiul Național "Ioan Slavici" Satu Mare Lőkös Annamária 21 10 10 41
7 Demeter Tamás Colegiul Național "Kölcsey Ferenc" Satu Mare Kui Rita, Bálint Zsuzsa 16 14 10 40
8 Mike Dávid Colegiul Național "Kölcsey Ferenc" Satu Mare Kui Rita, Bálint Zsuzsa 17 10 10 37
9 Havas Mátyás Colegiul Național "Kölcsey Ferenc" Satu Mare Kui Rita, Bálint Zsuzsa 16 10 10 36
10 Anton Raul Colegiul Național "Ioan Slavici" Satu Mare Lőkös Annamária 10 10 10 30
11 Chis Alex-Vlad Liceul Teoretic Carei Laslo Ion 10 10 10 30
12 Erdei Codruț Colegiul Național "Mihai Eminescu" Satu Mare Durla Elenita 10 10 10 30
13 Ostatea Marin-Edmund Liceul Teoretic Carei Laslo Ion 10 10 10 30
14 Pozet Dániel Colegiul Național "Kölcsey Ferenc" Satu Mare Kui Rita, Bálint Zsuzsa 10 10 10 30
15 Crisan Ioana Colegiul Național "Doamna Stanca" Satu Mare Nagy Maiana - - - - absent
16 Doros Doru Liceul Teoretic German "Johann Ettinger" Satu Mare Graur Maria - - - - absent
17 Galiger Gergo Liceul Teoretic German "Johann Ettinger" Satu Mare Graur Maria - - - - absent


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro