home ONI 2018 ONIGim 2018 oji2018 InfONline 2018  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Sibiu

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Obs.
1 Fetean Flavius Cristian Liceul Tehnologic „Școala Națională de Gaz” Mediaș Maier Cornelia 100 30 70 200 calificat
2 Orășan Paul Colegiul Național ”Gheorghe Lazăr” Sibiu Popescu Carmen 30 30 40 100
3 Cornea Mihai Liceul Tehnologic „Școala Națională de Gaz” Mediaș Maier Cornelia 10 30 40 80
4 Grecu Ioana Liceul Tehnologic „Școala Națională de Gaz” Mediaș Maier Cornelia 10 30 40 80
5 Cîndea Cristian Nicolae Liceul Teoretic „Axente Sever” Mediaș Florea Gabriela 10 10 40 60
6 Dîrjan Andrei Liceul Teoretic „Onisifor Ghibu” Sibiu Avram Monica 15 30 10 55
7 Sava Radu Colegiul Național ”Gheorghe Lazăr” Sibiu Popescu Carmen 10 35 10 55
8 Bodogae George Ștefan Liceul Tehnologic „Școala Națională de Gaz” Mediaș Maier Cornelia 10 30 10 50
9 Șandru Darius Colegiul Național ”Gheorghe Lazăr” Sibiu Popescu Carmen 10 25 10 45
10 Hodorogea Robert Colegiul Național ”Gheorghe Lazăr” Sibiu Popescu Carmen, Oancea Monica 10 25 10 45
11 Cacovean Alexandru Răzvan Colegiul Național „Samuel von Brukenthal” Sibiu Drăgan Marcel 10 10 10 30
12 Cimpoeru Andreea Sabina Colegiul Național „Samuel von Brukenthal” Sibiu Drăgan Marcel 10 10 10 30
13 Curcean Teodor Iulian Liceul Teoretic „Axente Sever” Mediaș Florea Gabriela 10 10 10 30
14 Fleșar Radu Constantin Colegiul Național „Octavian Goga” Sibiu Demco Andreea 10 10 10 30
15 Frățilă Alexandra Liceul Teoretic „Onisifor Ghibu” Sibiu Avram Monica 10 10 10 30
16 Iftene Ioan Florin Colegiul Național „Octavian Goga” Sibiu Demco Andreea 10 10 10 30
17 Iordache Alexandru Nicolae Colegiul Național „Samuel von Brukenthal” Sibiu Drăgan Marcel 10 10 10 30
18 Meleancă George Alexandru Colegiul Național „Octavian Goga” Sibiu Demco Andreea 10 10 10 30
19 Suciu Cezar Mihai Liceul Tehnologic „Școala Națională de Gaz” Mediaș Maier Cornelia 10 10 10 30
20 Vișa Daniel Nicolae Colegiul Național „Octavian Goga” Sibiu Demco Andreea 10 10 10 30
21 Moga Florian Colegiul Național „Samuel von Brukenthal” Sibiu Drăgan Marcel - - - - absent
22 Rus Nicolae Alexandru Liceul Teoretic „Axente Sever” Mediaș Florea Gabriela - - - - absent
23 Rusu Horia Radu Colegiul Național ”Gheorghe Lazăr” Sibiu Popescu Carmen - - - - absent
24 Simtion Victor Nicolae Colegiul Național „Samuel von Brukenthal” Sibiu Drăgan Marcel - - - - absent


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro