home ONI 2018 ONIGim 2018 oji2018 InfONline 2018  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Sibiu

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Obs.
1 Dumitru Răzvan Gabriel Colegiul Național ”Gheorghe Lazăr” Sibiu Stănculescu Adina 100 39 75 214 calificat
2 Toth Cristina Maria Colegiul Național „Samuel von Brukenthal” Sibiu Florea Delilah 10 52 27 89
3 Ivan Ioan Adrian Liceul Tehnologic „Școala Națională de Gaz” Mediaș Maier Cornelia 33 14 35 82
4 Palagniuc Victor Colegiul Național ”Gheorghe Lazăr” Sibiu Stănculescu Adina 17 20 35 72
5 Ivașcu Darius Cristian Liceul Tehnologic „Școala Națională de Gaz” Mediaș Maier Cornelia 28 10 27 65
6 Foidaș Andrei Ștefan Liceul Tehnologic „Școala Națională de Gaz” Mediaș Maier Cornelia 33 14 10 57
7 Ionescu Adrian Colegiul Tehnic Energetic Sibiu Dumitrescu Alina Lia 28 10 10 48
8 Florea Ioan Albert Colegiul Național „Samuel von Brukenthal” Sibiu Florea Delilah 22 14 10 46
9 Suciu Andra Ioana Liceul Tehnologic „Școala Națională de Gaz” Mediaș Maier Cornelia 10 14 22 46
10 Bărac Daniel Colegiul Național ”Gheorghe Lazăr” Sibiu Stănculescu Adina, Preda Georgeta 10 10 22 42
11 Barb Raul Ioan Colegiul Tehnic Energetic Sibiu Dumitrescu Alina Lia 10 10 22 42
12 Ghișe Mihai Nicolae Colegiul Național ”Gheorghe Lazăr” Sibiu Stănculescu Adina 22 10 10 42
13 Drăghici Dan Octavian Colegiul Național „Samuel von Brukenthal” Sibiu Florea Delilah 10 14 10 34
14 Cândea Paul Răzvan Colegiul Național „Samuel von Brukenthal” Sibiu Florea Delilah 10 10 10 30
15 Holom Corina Colegiul Național „Samuel von Brukenthal” Sibiu Florea Delilah 10 10 10 30
16 Petelează Darius Liceul Teoretic „Onisifor Ghibu” Sibiu Avram Monica 10 10 10 30
17 Cîrstea Ștefan Colegiul Național „Octavian Goga” Sibiu Sibișan Ana-Mădălina - - - - absent
18 Manase Alexandru Colegiul Național „Octavian Goga” Sibiu Sibișan Ana-Mădălina - - - - absent
19 Pascu Vlad Florin Colegiul Național „Octavian Goga” Sibiu Sibișan Ana-Mădălina - - - - absent
20 Saldorfean Cristina Colegiul Național „Octavian Goga” Sibiu Sibișan Ana-Mădălina - - - - absent
21 Vecerdea Cristian Colegiul Național „Octavian Goga” Sibiu Sibișan Ana-Mădălina - - - - absent
22 Vulcan Mihai Aron Colegiul Național „Octavian Goga” Sibiu Sibișan Ana-Mădălina - - - - absent


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro