home ONI 2018 ONIGim 2018 oji2018 InfONline 2018  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Sibiu

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Obs.
1 Morariu Maria Liceul Teoretic „Stephan Ludwig Roth” Mediaș Enea Constantin 43 10 57 110
2 Crăciun Cătălin Liceul Tehnologic „Școala Națională de Gaz” Mediaș Bercea-Engels Claudia-Maria 43 26 26 95 calificat
3 Muntean Codrin Colegiul Național „Octavian Goga” Sibiu Demco Andreea 43 26 25 94
4 Stănculescu Gabriel Colegiul Național ”Gheorghe Lazăr” Sibiu Preda Georgeta 46 10 25 81
5 Teodoru Bogdan Andrei Colegiul Național ”Gheorghe Lazăr” Sibiu Preda Georgeta 31 39 10 80
6 Lupp Laurențiu George Colegiul Național ”Gheorghe Lazăr” Sibiu Preda Georgeta 46 10 20 76
7 Ștefănescu Radu Colegiul Național ”Gheorghe Lazăr” Sibiu Preda Georgeta 31 30 10 71
8 Ianc Octavian Colegiul Național ”Gheorghe Lazăr” Sibiu Preda Georgeta 47 10 10 67
9 Nagy Alexandru Liceul Teoretic „Stephan Ludwig Roth” Mediaș Enea Constantin 46 10 10 66
10 Dancu Mihai Andrei Liceul Teoretic „Stephan Ludwig Roth” Mediaș Enea Constantin 43 10 10 63
11 Fântână Alex Constantin Colegiul Național „Samuel von Brukenthal” Sibiu Florea Delilah 19 34 10 63
12 Budin Cristian Colegiul Național „Samuel von Brukenthal” Sibiu Florea Delilah 22 14 25 61
13 Puștea Raluca Elena Colegiul Național ”Gheorghe Lazăr” Sibiu Preda Georgeta 31 14 10 55
14 Mătușan Raul Liviu Liceul Teoretic „Axente Sever” Mediaș Voicea Loredana 31 10 10 51
15 Marpozan Daniel Colegiul Național „Octavian Goga” Sibiu Demco Andreea 31 10 10 51
16 Pallo Iosua Liceul Tehnologic „Școala Națională de Gaz” Mediaș Bercea-Engels Claudia-Maria 31 10 10 51
17 Tița Constantin Teofil Liceul Tehnologic „Școala Națională de Gaz” Mediaș Bercea-Engels Claudia-Maria 31 10 10 51
18 Oancea David Lucian Colegiul Național „Samuel von Brukenthal” Sibiu Florea Delilah 25 10 15 50
19 Bozan Cătălin Liceul Teoretic „Onisifor Ghibu” Sibiu Hentea Delia 10 10 25 45
20 Vincze Iulia Paula Liceul Tehnologic „Școala Națională de Gaz” Mediaș Bercea-Engels Claudia-Maria 19 14 10 43
21 Șerban Alexandru Ioan Liceul Tehnologic „Școala Națională de Gaz” Mediaș Bercea-Engels Claudia-Maria 17 10 10 37
22 Bera Gabriel Nicolae Colegiul Național „Octavian Goga” Sibiu Demco Andreea 15 10 10 35
23 Drăgușin Diana Colegiul Național „Samuel von Brukenthal” Sibiu Florea Delilah 14 10 10 34
24 Tănăsescu Darius Alexandru Colegiul Național ”Gheorghe Lazăr” Sibiu Preda Georgeta 14 10 10 34
25 Șandru Ioan Flavius Marian Colegiul Tehnic Energetic Sibiu Popa Virginia 10 10 10 30
26 Ghițescu Alexandra Elena Colegiul Național „Samuel von Brukenthal” Sibiu Florea Delilah 10 10 10 30
27 Mozeș Alex Andrei Liceul Teoretic „Axente Sever” Mediaș Voicea Loredana 10 10 10 30
28 Oancea Florin Sebastian Colegiul Tehnic Energetic Sibiu Popa Virginia 10 10 10 30
29 Oprișiu Bianca Elena Colegiul Național „Samuel von Brukenthal” Sibiu Florea Delilah 10 10 10 30
30 Pașca Andrei Colegiul Tehnic Energetic Sibiu Popa Virginia 10 10 10 30
31 Stancu Eugen Florin Colegiul Național „Octavian Goga” Sibiu Demco Andreea 10 10 10 30
32 Duda Sonia Maria Liceul Tehnologic „Școala Națională de Gaz” Mediaș Bercea-Engels Claudia-Maria - - - - absent


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro