home ONI 2018 ONIGim 2018 oji2018 InfONline 2018  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Suceava

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Obs.
1 Pauliuc Eduard Timotei Liceul Teoretic Filadelfia Suceava Stefanescu Daniela Narcisa,Hrisca Silvia Steluta 75 70 70 215 calificat
2 Todasca Daniel Colegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Petrisor Adrian, Costineanu Veronica Raluca 95 40 70 205 calificat
3 Stanciu Catalin-Ioan Colegiul National ”Petru Rares” Suceava Stefanescu Narcisa-Daniela 100 50 40 190 calificat
4 Caldare Arcadie Colegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Petrisor Adrian, Costineanu Veronica Raluca 100 45 40 185 calificat
5 Gherasim Teodor Samuel C.N.”Eudoxiu Hurmuzachi” Radauti Lazarescu Antoneta 100 55 20 175
6 Negru Alexandru C.N.”Eudoxiu Hurmuzachi” Radauti Lazarescu Antoneta 100 35 40 175 calificat
7 Rebenciuc Paul Florin Colegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Petrisor Adrian, Costineanu Veronica Raluca, Pinzaru Liviu Vasile 50 60 40 150
8 Urdoi Bogdan Gabriel Colegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Petrisor Adrian, Costineanu Veronica Raluca 95 10 40 145
9 Doroftei Victor Colegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Marcu Ovidiu 67 30 40 137
10 Grumazescu Silviu Colegiul National "Nicu Gane" Falticeni Ilincai Florin 80 10 40 130
11 Susciuc Anastasia Liceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra Dornei Sestac Suzana, Bereholschi Paul 100 10 10 120
12 Volostiuc Eusebiu Colegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Marcu Ovidiu 0 75 40 115
13 Paduraru Cristian-Daniel Colegiul National ”Petru Rares” Suceava Stefanescu Narcisa-Daniela, Macovei Cristina 50 15 40 105
14 Barba Matei Colegiul National ”Petru Rares” Suceava Stefanescu Narcisa-Daniela 10 45 40 95
15 Cuzenco Andrei Robert Colegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Marcu Ovidiu 10 45 40 95
16 Giosan George Colegiul "Alexandru cel Bun" Gura Humorului Cicu Dorina 10 45 40 95
17 Salagean Dragos-Grigore Colegiul National ”Petru Rares” Suceava Stefanescu Narcisa-Daniela, Macovei Cristina, Pinzaru Liviu Vasile 10 10 70 90
18 Stafie Calin Colegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Marcu Ovidiu 20 30 40 90
19 Tomescu Mihai Alexandru Colegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Marcu Daniela 10 30 40 80
20 Cotofrei Andrei Colegiul National ”Petru Rares” Suceava Dumitrascu Gabriela, Pinzaru Liviu Vasile 10 25 40 75
21 Ieremie Robert Gabriel Colegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Marcu Daniela 0 30 40 70
22 Semenciuc Cosmin Gabriel Colegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Marcu Daniela 0 30 40 70
23 Alexandrov Aurel Colegiul Economic "Dimitrie Cantemir" Suceava Hrisca Silvia-Steluta 10 10 40 60
24 Bujorean Teodor Colegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Petrisor Adrian, Costineanu Veronica Raluca 10 10 40 60
25 Florea Cosmin Gabriel Colegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Marcu Daniela 10 10 40 60
26 Hostiuc Robert Gabriel Colegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Petrisor Adrian, Costineanu Veronica Raluca 10 10 40 60
27 Darie Flavius Colegiul National Militar "stefan cel Mare" C-lung Mold. Magurean Marius 30 10 10 50
28 Galan Silviu-Marian Colegiul National ”Petru Rares” Suceava Stefanescu Narcisa-Daniela, Macovei Cristina 10 30 10 50
29 Martin George-Serban Colegiul National ”Petru Rares” Suceava Ududec Marius, Marcu Daniela 0 10 30 40
30 Cioban Beniamin Ionica Colegiul Economic "Dimitrie Cantemir" Suceava Marcu Daniela 10 10 10 30
31 Cucos Artenie George Emanuel Colegiul National "Nicu Gane" Falticeni Ilincai Florin 10 10 10 30
32 Gabor Laurentiu Liceul Teoretic Filadelfia Suceava Stefanescu Daniela Narcisa,Hrisca Silvia Steluta 10 10 10 30
33 Hritcu Luca Liceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra Dornei Sestac Suzana, Bereholschi Paul 10 10 10 30
34 Pastina Marcel Colegiul National de Informatica ”Spiru Haret” Suceava Rusu Dorin,Cojocaru Mariana 10 10 10 30
35 Ungureanu Gabriel Colegiul National "Nicu Gane" Falticeni Ilincai Florin 10 10 10 30
36 Ungurianu Tiberiu Septimiu Liceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra Dornei Sestac Suzana, Bereholschi Paul 10 10 10 30
37 Ursulean Claudiu Daniel Liceul Teoretic Filadelfia Suceava Hrisca Silvia Steluta 10 10 10 30
38 Ciornei Alexandru Gheorghita Colegiul Economic "Dimitrie Cantemir" Suceava Marcu Daniela 0 10 10 20
39 Lucaci Alexandru Colegiul National de Informatica ”Spiru Haret” Suceava Rusu Dorin,Cojocaru Mariana 0 10 10 20
40 Nichifor Ionut Colegiul National de Informatica ”Spiru Haret” Suceava Rusu Dorin,Cojocaru Mariana 0 10 10 20
41 Rilea Petru Colegiul National Militar "stefan cel Mare" C-lung Mold. Ionescu Gabriela, Magurean Marius 10 10 0 20
42 Sandu Dragos Dimitrie Colegiul National Militar "stefan cel Mare" C-lung Mold. Magurean Marius 10 0 10 20
43 Gheorghe Darie Colegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Marcu Daniela 0 10 0 10


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro