home ONI 2018 ONIGim 2018 oji2018 InfONline 2018  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Suceava

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Obs.
1 Tifui Ioan Alexandru Colegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Marcu Ovidiu, Marcu Daniela 100 57 35 192 calificat
2 Tiganescu Iulian C.N.”Eudoxiu Hurmuzachi” Radauti Coaja Gabriela 28 100 0 128 calificat
3 Paval Andrei Colegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Marcu Ovidiu, Marcu Daniela 43 19 35 97
4 Maerean Andrei Serban Colegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Marcu Ovidiu, Marcu Daniela 75 14 0 89
5 Pislariu Alexandru-Ilie Colegiul National ”Petru Rares” Suceava Erhan Mihail, Pislariu Radu 0 57 27 84
6 Horodinca Mihai C.N.”Eudoxiu Hurmuzachi” Radauti Coaja Gabriela 15 10 50 75
7 Istrate Samuel Sebastian Colegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Marcu Ovidiu, Marcu Daniela 33 14 27 74
8 Carare Claudiu C.N.”Eudoxiu Hurmuzachi” Radauti Coaja Gabriela 21 42 10 73
9 Simion Munteanu Bogdan Ioan Colegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Marcu Ovidiu, Marcu Daniela 28 14 26 68
10 Verciuc Stefan Colegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Marcu Ovidiu, Marcu Daniela 21 10 35 66
11 Cuciureanu Vlad Liceul Teoretic Filadelfia Suceava Buliga Tiberiu 33 14 18 65
12 Cucolas Emilian Sebastian Colegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Marcu Ovidiu, Marcu Daniela 23 14 27 64
13 Albu Alexandru Colegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Marcu Ovidiu, Marcu Daniela 28 19 14 61
14 Popovici Alexandru Colegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Marcu Ovidiu, Marcu Daniela 22 14 22 58
15 Lungu Eduard Colegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Marcu Ovidiu, Marcu Daniela 33 10 14 57
16 Nemtoc Ovidiu Stefan Colegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Costineanu Veronica Raluca 33 14 10 57
17 Arotaritei Robert Colegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Marcu Ovidiu, Marcu Daniela 33 10 10 53
18 Rusu Lucian Colegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Marcu Ovidiu, Marcu Daniela 33 10 10 53
19 Gherman Cristian Colegiul National ”Petru Rares” Suceava Erhan Mihail 16 14 22 52
20 Palaghianu Florin Claudiu Colegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Marcu Ovidiu, Marcu Daniela 32 10 10 52
21 Macoveiciuc-Hreamata Matei Colegiul National ”Petru Rares” Suceava Erhan Mihail 28 10 10 48
22 Alexiuc Dragos Colegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Marcu Ovidiu, Marcu Daniela 15 14 18 47
23 Blahovici Andrei Eusebiu Colegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Marcu Ovidiu, Marcu Daniela 10 19 18 47
24 Flutur Vasile Colegiul National ”Petru Rares” Suceava Erhan Mihail 23 0 22 45
25 Tirdea Razvan Andrei Colegiul National "Mihai Eminescu" Suceava Popa Carmen, Bradatan Claudita 16 0 27 43
26 Stefanescu Petru Colegiul National de Informatica ”Spiru Haret” Suceava Mocanu Corina,Tompea Viorel 10 10 22 42
27 Onciu Constantin Colegiul National "Mihai Eminescu",Palatul Copiilor Suceava Popa Carmen, Bradatan Claudita, Pinzaru Liviu 15 14 10 39
28 Hoffman Andrei Colegiul National ”Petru Rares” Suceava Erhan Mihail 17 10 10 37
29 Anichiti Andreea Colegiul National "Mihai Eminescu" Suceava Zotic Cristina 10 14 10 34
30 Craiu Constantin-Tiberiu Colegiul National ”Petru Rares” Suceava Erhan Mihail 10 10 14 34
31 Flocea Eugen-Mihai Colegiul National ”Petru Rares” Suceava Erhan Mihail 10 10 14 34
32 Jucan Adriano Colegiul National ”Petru Rares” Suceava Erhan Mihail 10 14 10 34
33 Tipa Adrian Colegiul National de Informatica ”Spiru Haret” Suceava Tompea Viorel,Ildegez Mihaela 10 10 14 34
34 Avacaritei Sergiu Nicolae Colegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Costineanu Veronica Raluca, Marcu Daniela 10 10 10 30
35 Burca Paul Colegiul National "Nicu Gane" Falticeni Filip Dimitrie 10 10 10 30
36 Franciuc Alexandru Dimitrie Colegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Marcu Ovidiu, Marcu Daniela 10 10 10 30
37 Hapenciuc Alexandru Vasile Liceul Teoretic Filadelfia Suceava Buliga Tiberiu 10 10 10 30
38 Pohoata Maria Magdalena Colegiul National "Mihai Eminescu" Suceava Popa Carmen, Bradatan Claudita 10 10 10 30
39 Rusu Florin Colegiul National de Informatica ”Spiru Haret” Suceava Mocanu Corina,Tompea Viorel 10 10 10 30
40 Solcan Cezar Iulian Colegiul National "Mihai Eminescu" Suceava Popa Carmen, Bradatan Claudita 10 10 10 30
41 Vrabioru David Liceul Teoretic Filadelfia Suceava Buliga Tiberiu 10 20 0 30
42 Zenoveiov Andrei Colegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Marcu Ovidiu, Marcu Daniela 10 10 10 30
43 Ou Cristian Colegiul National ”Petru Rares” Suceava Erhan Mihail 10 10 0 20
44 Vultur Iulian Colegiul National "Nicu Gane" Falticeni Filip Dimitrie 10 10 0 20
45 Ablajoaie Eduard Colegiul National de Informatica ”Spiru Haret” Suceava Mocanu Corina,Tompea Viorel 15 0 0 15
46 Logofatu Ionut Nicusor Liceul tehnologic “M. Eminescu”, Dumbraveni Valerica Lupascu 10 0 0 10


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro