home ONI 2018 ONIGim 2018 oji2018 InfONline 2018  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Suceava

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Obs.
1 Turturean David Corneliu Colegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel 100 44 57 201 calificat
2 Palaghean Miruna-Elena Colegiul National ”Petru Rares” Suceava Stefanescu Narcisa-Daniela 46 26 57 129 calificat
3 Turca Vasile-Ionut Colegiul National ”Petru Rares” Suceava Stefanescu Narcisa-Daniela, Dumitrascu Gabriela, Costineanu Raluca 46 34 41 121
4 Cibotariu Andrei Colegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel, Pinzaru Liviu Vasile 54 39 26 119
5 Airinei Andrei Colegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Costineanu Veronica Raluca 62 14 41 117
6 Petracovici Tudor Colegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel 62 10 41 113
7 Paulenco Iustin Colegiul National ”Petru Rares” Suceava Stefanescu Narcisa-Daniela, Dumitrascu Gabriela, Pinzariu Liviu 50 18 41 109
8 Semeniuc Calin Mihai Colegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel, Pinzaru Liviu Vasile 50 14 41 105
9 Vida Laura Stefana Colegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel, Marcu Daniela 50 43 10 103
10 Ilas Armand Viorel Colegiul "Alexandru cel Bun" Gura Humorului Hojbota Rodica+Marcu Dana 46 14 41 101
11 Moisii Lucian Colegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel 31 10 57 98
12 Banilean Alexandru Ioan Colegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel, Pinzaru Liviu Vasile 58 26 10 94
13 Croitor Emanuel Alexandru Colegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel 54 10 10 74
14 Hudema Dana Colegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel 54 10 10 74
15 Iliesi Antonia Catrinel Colegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Hatmanu Cristina Mihaela 46 10 10 66
16 Tibulca Alex Nicolae Colegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Hatmanu Cristina Mihaela 46 10 10 66
17 Martinescu Nicolae Colegiul Tehnic Radauti David Liliana 31 24 10 65
18 Nistor Razvan Iulian Colegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel, Marcu Daniela 19 26 10 55
19 Mogage Nicolae Colegiul National "Nicu Gane" Falticeni Bodnariu Mariana 31 10 10 51
20 Budurovici Cosmin Andrei Colegiul Economic "Dimitrie Cantemir" Suceava Hrisca Silvia-Steluta 15 30 0 45
21 Cotoc Alexandru C.N.”Eudoxiu Hurmuzachi” Radauti Strugariu Ciprian 31 10 0 41
22 Carcea Razvan Liceul Tehnologic „Ion Nistor”, Vicovu de Sus Galan Petrica , Hasna Adrian 14 26 0 40
23 Anton Mihaela-Camelia Colegiul National ”Petru Rares” Suceava Stefanescu Narcisa-Daniela, Dumitrascu Gabiela, Marcu Daniela 19 10 10 39
24 Bodnariu Nicolae Matei Colegiul National "Mihai Eminescu" Suceava Bradatan Claudita, Popa Carmen 19 10 10 39
25 Pintilei Bianca Emilia Colegiul National "Mihai Eminescu" Suceava Bradatan Claudita, Popa Carmen, Marcu Daniela 18 10 10 38
26 Rotaru Catalin Colegiul National ”Stefan cel Mare” Suceava Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel 31 0 0 31
27 Luculescu Raul Colegiul National ”Petru Rares” Suceava Stefanescu Narcisa-Daniela, Dumitrascu Gabriela 10 10 10 30
28 Modiga Miruna Colegiul National Militar "stefan cel Mare" C-lung Mold. Magurean Marius 10 10 10 30
29 Medvichi Flavian Colegiul National "Mihai Eminescu" Suceava Bradatan Claudita, Popa Carmen, Marcu Daniela, Marcu Ovidiu 19 0 0 19
30 Verhovetchi Vadim Colegiul Economic "Dimitrie Cantemir" Suceava Hrisca Silvia-Steluta 19 0 0 19
31 Popescu Luis Colegiul National de Informatica ”Spiru Haret” Suceava Freitag Gabriela,Ildegez Mihaela - - - - absent
32 Zagan Marius Colegiul National de Informatica ”Spiru Haret” Suceava Freitag Gabriela,Ildegez Mihaela - - - - absent


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro