home ONI 2018 ONIGim 2018 oji2018 InfONline 2018  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Timis

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Obs.
1 PLAVAT VLAD Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Carnat Cristiana,Junea Sanda 100 80 40 220 calificat
2 LUPULESCU VLAD Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu 30 70 70 170 calificat
3 KOSA ALEX Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu 60 65 40 165 calificat
4 MARCU DANIEL Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Carnat Cristiana,Junea Sanda 10 75 40 125
5 GABOR SEBASTIAN Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Carnat Cristiana,Junea Sanda 100 10 10 120
6 COLF ALEXANDRA Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu 30 45 40 115
7 CRISTESCU IOANA Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Lupse Mircea, Fiat Oana 75 30 10 115
8 ROSCA RAZVAN Colegiul National C. D. Loga Timisoara Terovan Diana, Ruset Ovidiu 40 35 40 115
9 AHMADY ARYAN Liceul Teoretic N. Lenau Timisoara Ruican Violeta 60 10 40 110
10 IACOBAN RAUL Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu 10 30 40 80
11 IVANCU ANDREEA Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu 10 30 40 80
12 MACSINGA MATEI Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Lupse Mircea, Fiat Oana 10 30 40 80
13 POPOVICI ANDREEA Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Keresztes Luminita, Fiat Oana 10 30 40 80
14 SERBAN LAURENTIU Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu 30 10 40 80
15 SCARLAT LUCA Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Lupse Mircea, Fiat Oana 10 45 10 65
16 CODREANU DIANA Colegiul National Banatean Dragu Felicia/Nita Raluca 10 10 40 60
17 DORIN DARIANA Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Bohm Cristina, Fiat Oana 10 10 40 60
18 MOCANU RAZVAN-ANDREI Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Bohm Cristina, Fiat Oana 10 10 40 60
19 CZISZTER EDUARD Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Keresztes Luminita, Fiat Oana 10 30 10 50
20 MORUZ IOANA Colegiul National C. D. Loga Timisoara Ruset Ovidiu 10 30 10 50
21 CIOPEI ALEXANDRA Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu 20 10 10 40
22 BIBERIA MELISSA Colegiul National Banatean Dragu Felicia/Nita Raluca 10 10 10 30
23 BILLICH STEVEN Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu 10 10 10 30
24 BRANDA VLAD Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu 10 10 10 30
25 STOICA DIANA Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu 10 10 10 30
26 DAVID BOGDAN Colegiul Naţional C. D. Loga Timisoara Ruset Ovidiu, Boar Renata-Graziela - - - - absent
27 NOVAC SERGIU IONUT Colegiul National C. Brediceanu Lugoj JEBEREAN MARINETA - - - - absent


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro