home ONI 2018 ONIGim 2018 oji2018 InfONline 2018  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Timis

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 12-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Obs.
1 VLAD RALUCA Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Junea Sanda, Simulescu Adriana 86 57 75 218
2 BABALAU ALEXANDRU Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Lupse Mircea, Simulescu Adriana 100 36 75 211 calificat
3 SZASZ TAMAS Liceul Teoretic Bartok Bela Timisoara Mauzer Erika 21 57 10 88 calificat
4 LAITIN EDUARD Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Lupse Mircea, Simulescu Adriana 28 42 14 84 calificat
5 STIEGELBAUER PAUL Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Lupse Mircea, Simulescu Adriana 33 14 27 74 calificat
6 DOBRE BOGDAN ALEXANDRU Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Junea Sanda, Simulescu Adriana 28 10 26 64
7 MURARIU SEBASTIAN Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Simulescu Adriana, Junea Sanda 28 14 22 64
8 BIBEREA CALIN Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Carnat Cristiana, Bohm Cristina 27 10 22 59
9 ANDRA RADU-TUDOR Colegiul National Banatean Rodica Toma, Monica Branga 10 19 27 56
10 PINTEA ANDREEA-MARIA Colegiul National C. D. Loga Timisoara Stanga Viorica-Mirela, Boar Renata-Graziela 28 14 10 52
11 VASILE MADALINA Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Simulescu Adriana, Junea Sanda 28 14 10 52
12 VLAD TUDOR Colegiul National I. Hasdeu Lugoj TOROK LADISLAU, CIOCIU ELENA 21 19 10 50
13 OPROIU CONSTANTIN Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu 28 10 10 48
14 GAMA VALENTIN MAXIMILIAN Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Junea Sanda, Simulescu Adriana 15 19 10 44
15 STEPANOV PAUL Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Lupse Mircea, Simulescu Adriana 21 10 10 41
16 MURESAN DARIA Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Lupse Mircea, Simulescu Adriana 17 10 10 37
17 SZABO LIZA Liceul Teoretic Bartok Bela Timisoara Mauzer Erika 16 10 10 36
18 POPESCU DAVID ALEXANDRU EMANUEL Colegiul National Banatean Rodica Toma, Monica Branga 10 10 10 30
19 TIMAR ANDREI Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Lupse Mircea, Simulescu Adriana 10 10 10 30
20 MOTICICA SEBASTIAN Colegiul National I. Hasdeu Lugoj TOROK LADISLAU, CIOCIU ELENA - - - - absent


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro