home ONI 2018 ONIGim 2018 oji2018 InfONline 2018  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Valcea

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Obs.
1 Anghelina Ion-Marian Colegiul National "Gib Mihaescu" Dragasani Patru Laurentiu 100 65 100 265 calificat
2 Marinescu Ioana Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Arisanu Ana-Maria, Loghin Malina, Spatarel Dan 100 55 10 165 calificat
3 Birtoiu Alexandru Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Arisanu Ana-Maria, Loghin Malina, Ionescu Teodor Stelian 60 80 10 150 calificat
4 Buta Gabriel Sebastian Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Dumitrescu Ovidiu - Mihail 80 30 40 150 calificat
5 Oprescu Teodor-Gabriel Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Arisanu Ana-Maria, Loghin Malina 100 30 10 140 calificat
6 Stegarus Petre-Florin Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Arisanu Ana-Maria, Loghin Malina 10 45 70 125 calificat
7 Spiridon Dragos Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Haller Antonia, Dumitrescu Ovidiu - Mihail 10 45 40 95
8 Besliu Andrei-Cornel Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Arisanu Ana-Maria, Loghin Malina 15 30 40 85
9 Mihailescu Eduard-Florin Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Arisanu Ana-Maria, Loghin Malina 10 35 40 85
10 Bondoc Tudor Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Arisanu Ana-Maria, Loghin Malina 10 10 40 60
11 Deaconu Luisa Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Haller Antonia, Dumitrescu Ovidiu - Mihail 10 10 40 60
12 Iordache Ovidiu Colegiul National de Informatica "Matei Basarab" Ramnicu Valcea Cojocaru Nicoleta, Aspru Octavian 10 10 40 60
13 Rizea Adelina Maria Colegiul National de Informatica "Matei Basarab" Ramnicu Valcea Grecea Violeta, Aspru Octavian 10 10 40 60
14 Volintiru Mihai-Catalin Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Haller Antonia, Dumitrescu Ovidiu - Mihail 10 10 40 60
15 Lita Robert Colegiul National de Informatica "Matei Basarab" Ramnicu Valcea Grecea Violeta, Aspru Octavian 10 30 10 50
16 Becheru Traian Ionut Colegiul National de Informatica "Matei Basarab" Ramnicu Valcea Cojocaru Nicoleta, Aspru Octavian 10 10 10 30
17 Bogoslov Ion Gabriel Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Dumitrescu Ovidiu - Mihail 10 10 10 30
18 Brabete Remus - Danut Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Dumitrescu Ovidiu - Mihail 10 10 10 30
19 Nafliu-Joita Ion-Edi Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Arisanu Ana-Maria, Loghin Malina 10 10 10 30
20 Onicala Mircea Gabriel Colegiul National de Informatica "Matei Basarab" Ramnicu Valcea Cojocaru Nicoleta, Aspru Octavian 10 10 10 30
21 Pana Rares Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Arisanu Ana-Maria, Loghin Malina 10 10 10 30
22 Rentea Ionut Adrian Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Dumitrescu Ovidiu - Mihail 10 10 10 30
23 Sandulache Diana - Maria Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Dumitrescu Ovidiu - Mihail 10 10 10 30
24 Stan Stefan Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Arisanu Ana-Maria, Loghin Malina 10 10 10 30
25 Szabo Sebastian Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Haller Antonia, Dumitrescu Ovidiu - Mihail 10 10 10 30


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro