home ONI 2018 ONIGim 2018 oji2018 InfONline 2018  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Valcea

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Obs.
1 Oprea Mihai Adrian Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Mlisan Mirela, Farcasanu Antoanela 100 79 100 279 calificat
2 Caramida Iustina-Andreea Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Mlisan Mirela, Farcasanu Antoanela 54 26 41 121 calificat
3 Loghin Razvan Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Arisanu Ana Maria, Haller Antonia 50 10 41 101
4 Dimitriu Andrei Dragos Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Mlisan Mirela, Farcasanu Antoanela 22 14 57 93
5 Poenaru Oana-Laura Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Arisanu Ana Maria, Haller Antonia 54 10 25 89
6 Gheorghe Marius-Catalin Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Mlisan Mirela, Farcasanu Antoanela 19 26 41 86
7 Gulei-Gradinaru Daniel-Andrei Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Farcasanu Antoanela, Loghin Mălina 50 10 25 85
8 Patru Denis-Marian Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Farcasanu Antoanela, Loghin Mălina 46 14 25 85
9 Gheorghe Liviu Armand Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Mlisan Mirela, Farcasanu Antoanela, Spatarel Dan 10 14 57 81
10 Olaru Mara Andreea Colegiul National de Informatica "Matei Basarab" Ramnicu Valcea Grecea Violeta, Aspru Octavian 28 26 25 79
11 Andrei Alexandru Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Arisanu Ana Maria, Haller Antonia 31 17 25 73
12 Serban Gheorghe Dragos Colegiul National "Alexandru Lahovari" Ramnicu Valcea Cataraga Issabella 46 10 10 66
13 Unguroiu Victor-Stefan Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Farcasanu Antoanela, Loghin Mălina 43 10 10 63
14 Messner Annemarie Beatrix Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Mlisan Mirela, Farcasanu Antoanela 19 14 25 58
15 Gargu Bogdan-Andrei Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Arisanu Ana Maria, Haller Antonia 22 10 25 57
16 Zdircea Ion-Catalin Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Farcasanu Antoanela, Loghin Mălina 18 10 25 53
17 Rabuga Andrei- Flavius Colegiul National de Informatica "Matei Basarab" Ramnicu Valcea Cojocaru Nicoleta, Aspru Octavian 24 10 10 44
18 Maria Darian Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Mlisan Mirela, Farcasanu Antoanela 22 10 10 42
19 Aldini Andrei-Alexandru Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Mlisan Mirela, Farcasanu Antoanela 19 10 10 39
20 Borcan Vlad-Cristian Colegiul National "Alexandru Lahovari" Ramnicu Valcea Cataraga Issabella 19 10 10 39
21 Dobritoiu Cristina-Teodora Colegiul National "Alexandru Lahovari" Ramnicu Valcea Cataraga Issabella 19 10 10 39
22 Ionica Flavio-Ion Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Arisanu Ana Maria, Haller Antonia 19 10 10 39
23 Panaitescu Mihnea Ionut Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Mlisan Mirela, Farcasanu Antoanela 15 10 10 35
24 Stamatie Robert Mihai Colegiul National de Informatica "Matei Basarab" Ramnicu Valcea Grecea Violeta, Aspru Octavian 14 10 10 34
25 Blotu Mihai-Cosmin Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Farcasanu Antoanela, Loghin Mălina 10 10 10 30
26 Flueratoru Adrian-Catalin Colegiul National de Informatica "Matei Basarab" Ramnicu Valcea Cojocaru Nicoleta, Aspru Octavian 10 10 10 30
27 Hodoroaga Andrei Colegiul National "Alexandru Lahovari" Ramnicu Valcea Cataraga Issabella 10 10 10 30
28 Linte Miruna Colegiul National de Informatica "Matei Basarab" Ramnicu Valcea Grecea Violeta, Aspru Octavian 10 10 10 30
29 Mateescu Stefania-Maria Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Arisanu Ana Maria, Haller Antonia 10 10 10 30
30 Predescu Ioan-Alexandru Colegiul National de Informatica "Matei Basarab" Ramnicu Valcea Cojocaru Nicoleta, Aspru Octavian 10 10 10 30
31 Radu Eduard Colegiul National "Mircea cel Batran" Ramnicu Valcea Arisanu Ana Maria, Haller Antonia 10 10 10 30
32 Rotaru Mira Teodora Colegiul National de Informatica "Matei Basarab" Ramnicu Valcea Grecea Violeta, Aspru Octavian 10 10 10 30
33 Ursarescu Alexandru-Marian Colegiul National "Alexandru Lahovari" Ramnicu Valcea Cataraga Issabella 10 10 10 30
34 Gradinaru Florin-Mihai Colegiul National de Informatica "Matei Basarab" Ramnicu Valcea Cojocaru Nicoleta, Aspru Octavian - - - - absent


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro