home ONI 2018 ONIGim 2018 oji2018 InfONline 2018  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Vaslui

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Obs.
1 Isac Lucian Constantin Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui Pracsiu Dan, Ursu Gabriela, Tanasa Radu 100 55 70 225 calificat
2 Filipescu Radu Liceul Teoretic "Mihai Kogalniceanu" Vaslui Ciurescu Florica 100 45 70 215 calificat
3 Bejenariu David Cosmin Liceul Teoretic "Mihai Kogalniceanu" Vaslui Ciurescu Florica 70 45 70 185 calificat
4 Mititelu Teodor Liceul Teoretic "Mihai Kogalniceanu" Vaslui Ciurescu Florica 45 45 70 160 calificat
5 Serafim Alex Mihai Liceul Teoretic "Mihai Kogalniceanu" Vaslui Ciurescu Florica 85 35 40 160 calificat
6 Brinza Tudor Alexandru Liceul Teoretic "Mihai Kogalniceanu" Vaslui Ciurescu Florica 10 70 70 150 calificat
7 Sofia Dragos Liceul Teoretic "Mihai Kogalniceanu" Vaslui Ciurescu Florica , Centrul de excelenta EMAG 40 40 20 100
8 Ifrosa Diana-Maria Liceul Teoretic "Mihai Kogalniceanu" Vaslui Ciurescu Florica , Centrul de excelenta EMAG 10 45 40 95
9 Scărlătachi Matei Liceul Teoretic "Mihai Kogalniceanu" Vaslui Ciurescu Florica , Centrul de excelenta EMAG 10 45 40 95
10 Botezatu Gabriel Eugen Liceul Teoretic "Mihai Kogalniceanu" Vaslui Ciurescu Florica , Centrul de excelenta EMAG 70 10 10 90
11 Alexandru Iuliana Alexandra Liceul Teoretic "Mihai Kogalniceanu" Vaslui Ciurescu Florica , Centrul de excelenta EMAG 10 30 40 80
12 Balan Paula Colegiul National "Cuza Voda Husi Daisa Rodica 10 30 40 80
13 Popica Bogdan Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui Pracsiu Dan, Ursu Gabriela, Centrul Emag 10 30 40 80
14 Senchiu Andrei Liceul Teoretic "Mihai Kogalniceanu" Vaslui Ciurescu Florica , Centrul de excelenta EMAG 10 30 40 80
15 Huțuțuc Felix Colegiul National "Cuza Voda Husi Daisa Rodica 10 10 40 60
16 Mesteru Vlad C.N."Gh. Rosca Codreanu" Barlad Vlad Giurcanu 10 10 40 60
17 Doroftei Andrei Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui Pracsiu Dan, Ursu Gabriela, Centrul Emag 10 30 15 55
18 Dima Mihai Alexandru Liceul Teoretic "Mihai Kogalniceanu" Vaslui Ciurescu Florica , Centrul de excelenta EMAG 10 30 10 50
19 Lupascu Miruna Stefania Liceul Teoretic "Mihai Kogalniceanu" Vaslui Ciurescu Florica , Centrul de excelenta EMAG 10 30 10 50
20 Oanea Tudor Cosmin Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui Pracsiu Dan, Ursu Gabriela, Oanea Smit, Centrul Emag 10 30 10 50
21 Virlan Francisc COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Leustean Cristina, Popa Mihaela 10 30 10 50
22 Iordan Dragos C.N."Gh. Rosca Codreanu" Barlad Vlad Giurcanu 20 10 10 40
23 Bordei Gabriel COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Leustean Cristina, Popa Mihaela 10 10 10 30
24 Floria Vlad C.N."Gh. Rosca Codreanu" Barlad Ion Gradinaru, Bogdan Mocanu 10 10 10 30
25 Toporas Daniel C.N."Gh. Rosca Codreanu" Barlad Ion Gradinaru 10 10 10 30


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro