home ONI 2018 ONIGim 2018 oji2018 InfONline 2018  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Vaslui

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof. indrumator P1 P2 P3 Total Obs.
1 Sava Constantin Alin Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui Pracsiu Dan 62 100 41 203 calificat
2 Trifan Robert Gabriel Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui Trifan Mircea, Sirbu Theodor, Pracsiu Dan 10 75 100 185 calificat
3 Macovei Rares-Stefan Liceul Teoretic \"Mihai Kogalniceanu\" Vaslui Nicu Vlad Laurentiu 58 67 57 182 calificat
4 Diaconescu Teodora Cosmina Liceul Teoretic \"Mihail Kogalniceanu\" Vaslui Nicu Vlad-Laurentiu, Centrul Emag 54 47 41 142
5 Aliciuc Alexandru Gabriel Liceul Teoretic "Mihai Kogalniceanu" Vaslui Nicu Vlad Laurentiu , Centrul de excelenta EMAG 62 18 57 137
6 Iordan Andrei Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui Pracsiu Dan, Centrul Emag 62 30 41 133
7 Munteanu Denisa Maria Ionela Liceul Teoretic "Mihai Kogalniceanu" Vaslui Nicu Vlad Laurentiu , Centrul de excelenta EMAG 50 26 25 101
8 Tiplea Matei Liceul Teoretic "Mihai Kogalniceanu" Vaslui Nicu Vlad Laurentiu , Centrul de excelenta EMAG 62 10 26 98
9 Boboc George Liceul Teoretic "Mihai Kogalniceanu" Vaslui Nicu Vlad Laurentiu , Centrul de excelenta EMAG 62 10 25 97
10 Lupu Cosmin Daniel Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui Pracsiu Dan, Centrul Emag 54 10 25 89
11 Rascanu Robert Ionut Liceul Teoretic "Mihai Kogalniceanu" Vaslui Nicu Vlad Laurentiu , Centrul de excelenta EMAG 50 10 25 85
12 Radu Cosmin Ionut Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui Pracsiu Dan, Centrul Emag 62 10 10 82
13 Popa Stefan Eduard Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui Camelia Popica, Centrul Emag 46 10 25 81
14 Bordun Bogdan Costel Liceul Teoretic "Mihai Kogalniceanu" Vaslui Nicu Vlad Laurentiu , Centrul de excelenta EMAG 46 10 15 71
15 Balauta-Amargheoalei Albert Ionut Liceul Teoretic "Mihai Kogalniceanu" Vaslui Nicu Vlad Laurentiu , Centrul de excelenta EMAG 22 30 15 67
16 Ignat Gabriel-Andrei Colegiul National "Cuza Voda Husi Daisa Rodica 46 10 10 66
17 Ghiorghi Ioana Cristina Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui Pracsiu Dan, Tanasa Radu, Centrul Emag 25 10 25 60
18 Micu Tudor C.N."Gh. Rosca Codreanu" Barlad Ion Gradinaru 31 14 10 55
19 Sava Cosmin Andrei Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui Pracsiu Dan 19 10 25 54
20 Botezatu Claudiu-Ionut Liceul Teoretic "Mihai Kogalniceanu" Vaslui Nicu Vlad Laurentiu , Centrul de excelenta EMAG 31 10 10 51
21 Parvana Vlad-Ștefan Colegiul National "Cuza Voda Husi Daisa Rodica 31 10 10 51
22 Verman Bogdan Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui Pracsiu Dan, Centrul Emag 29 10 10 49
23 Dicu Emanuel LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BARLAD Mocanu Bogdan & Ursachi Iuliana 23 10 10 43
24 Ursu Catalin Eugen Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui Pracsiu Dan, Centrul Emag 19 10 10 39
25 Homoranu Nicolae Iustin Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui Pracsiu Dan 15 10 10 35
26 Negara Andrei Theodor Liceul Teoretic Emil Racovita Vaslui Pracsiu Dan, Centrul Emag 10 14 10 34
27 Bors Darius C.N."Gh. Rosca Codreanu" Barlad Ion Gradinaru 10 10 10 30
28 Hirjan Fabian C.N."Gh. Rosca Codreanu" Barlad Vlad Giurcanu 10 10 10 30
29 Secan Silviu COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Rascanu Lidia, Gherman Florin 10 10 10 30


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro