home ONI 2018 ONIGim 2018 oji2018 InfONline 2018  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Alba   Arad   Arges   Bacau   Bihor   Bistrita-Nasaud   Botosani   Braila   Brasov   Bucuresti   Buzau   Calarasi  
Caras-Severin   Cluj   Constanta   Covasna   Dambovita   Dolj   Galati   Giurgiu   Gorj   Harghita   Hunedoara   Ialomita  
Iasi   Ilfov   Maramures   Mehedinti   Mures   Neamt   Olt   Prahova   Salaj   Satu-Mare   Sibiu   Suceava  
Teleorman   Timis   Tulcea   Valcea   Vaslui   Vrancea  


LICEU

Judetul Bihor are 4 locuri la liceu pentru Olimpiada Nationala de la Constanta.

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 P3 Total
1 STANIȘ Filip 9 Liceul Teoretic „Onisifor Ghibu” Oradea Lukács Sándor/Luncan Alina 54 30 10 94 calificat
2 SABĂU Florin 10 Colegiul Național „Emanuil Gojdu” Oradea Corina Ioana Luncan 100 60 40 200 calificat
3 JURCUȚ Paul Bogdan 10 Colegiul Național „Emanuil Gojdu” Oradea Maria NIȚĂ, Adrian NIȚĂ 55 80 40 175 calificat
4 ALEXANDRU Tepes 10 Liceul „Don Orione” Oradea Pop Mariana Nicoleta 100 25 40 165 calificat
5 INCZE Victor 10 Colegiul Național „Emanuil Gojdu” Oradea Maria NIȚĂ, Adrian NIȚĂ 60 45 40 145 calificat
6 SILAGHI Horea Mihai 10 Colegiul Național „Emanuil Gojdu” Oradea Maria NIȚĂ, Adrian NIȚĂ 100 10 10 120 calificat
7 DUBAU Horea-Filip 10 Colegiul Național „Mihai Eminescu” Oradea Kelemen Erzsébet 45 10 40 95 calificat
8 TURCUȚ Ștefan 11 Colegiul Național „Emanuil Gojdu” Oradea Corina Simona Matei 63 10 26 99 calificat
9 STAN Antoniu 12 Colegiul Național „Emanuil Gojdu” Oradea Maria NIȚĂ, Adrian NIȚĂ 33 10 50 93 calificat


GIMNAZIU

Judetul Bihor are 4 locuri la gimnaziu pentru Olimpiada Nationala de la Targu-Jiu.

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 PÎRVULESCU Șerban 6 Liceul Teoretic „Onisifor Ghibu” Oradea Lukács Sándor/Luncan Alina 39 18 57 calificat
2 BACILA Marcu 6 Școala Gimnazială „Oltea Doamna” Oradea Patricia Faur 24 10 34 calificat
3 FOICA Șerban 7 Liceul Teoretic „Onisifor Ghibu” Oradea Lukács Sándor/Luncan Alina 50 10 60 calificat
4 PELLE Mihai 7 Liceul Teoretic „Onisifor Ghibu” Oradea Lukács Sándor/Luncan Alina 50 10 60 calificat

gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro