home ONI 2018 ONIGim 2018 oji2018 InfONline 2018  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Alba   Arad   Arges   Bacau   Bihor   Bistrita-Nasaud   Botosani   Braila   Brasov   Bucuresti   Buzau   Calarasi  
Caras-Severin   Cluj   Constanta   Covasna   Dambovita   Dolj   Galati   Giurgiu   Gorj   Harghita   Hunedoara   Ialomita  
Iasi   Ilfov   Maramures   Mehedinti   Mures   Neamt   Olt   Prahova   Salaj   Satu-Mare   Sibiu   Suceava  
Teleorman   Timis   Tulcea   Valcea   Vaslui   Vrancea  


LICEU

Judetul Braila are 4 locuri la liceu pentru Olimpiada Nationala de la Constanta.

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 P3 Total
1 Dumitrescu Tudor Constantin 9 Colegiul Naţional "N. Bălcescu" Brăila Arici Liliana, Savu Ileana-Liliana 54 75 57 186 calificat
2 Canevici Mario Răzvan 9 Colegiul Naţional "Gh. M. Murgoci" Brăila Pruş Paul 43 43 57 143 calificat
3 Grigoraş Marius-Andrei-Cosmin 9 Colegiul Naţional "N. Bălcescu" Brăila Moţ Nistor 46 50 25 121 calificat
4 Podaru Eduard-Cristian 10 Colegiul Naţional "N. Bălcescu" Brăila Moţ Nistor 30 55 70 155 calificat
5 Ciauşu Nicoleta 11 Colegiul Naţional "Gh. M. Murgoci" Brăila Pruş Paul 23 10 22 55 calificat
6 Tatomir Alex 12 Colegiul Naţional "N. Bălcescu" Brăila Toncea Cristian 100 100 75 275 calificat
7 Andrei Radu 12 Colegiul Naţional "N. Bălcescu" Brăila Toncea Cristian 75 57 26 158 calificat
8 Moise Gabriel 12 Colegiul Naţional "N. Bălcescu" Brăila Toncea Cristian 32 10 75 117 calificat


GIMNAZIU

Judetul Braila are 4 locuri la gimnaziu pentru Olimpiada Nationala de la Targu-Jiu.

Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Grigore Amalia Elena 5 Colegiul Naţional "Gh. M. Murgoci" Brăila, Palatul Copiilor Brăila Pruş Paul, Trofin Diana 20 28 48 calificat
2 Soiu Cristian 5 Palatul Copiilor Brăila, Liceul Pedagogic "D. P. Perpessicius" Brăila Colgiu Luminiţa, Chiţu Mirela 28 16 44 calificat
3 Brebenel Mihnea Ştefan 5 Palatul Copiilor Brăila Colgiu Luminiţa 10 28 38 calificat
4 Toncea Andreea Cătălina 6 Colegiul Naţional "N. Bălcescu" Brăila Arici Liliana 39 10 49 calificat
5 Grozea Roxana Ionela 6 Colegiul Naţional "Gh. M. Murgoci" Brăila Marin Florina 20 10 30 calificat
6 Toma Raluca 6 Colegiul Naţional "Gh. M. Murgoci" Brăila Marin Florina 15 15 30 calificat
7 Dobrescu Clelia Maria 7 Colegiul Naţional "N. Bălcescu" Brăila Toncea Cristian, Knopf Anca 50 46 96 calificat
8 Eftimie Traian 7 Şcoala Gimnazială "I. Creangă" Brăila Căprariu Alina 40 13 53 calificat

gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro